Beyhill Premium Esenyurt teslimleri Ocak 2018'de!

Mat İnşaat'ın İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirdiği Beyhill Premium Esenyurt teslimleri Ocak 2018'de başlayacak

Beyhill Premium Esenyurt teslimleri Ocak 2018'de!

Mat İnşaat'ın İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirdiği Beyhill Premium Esenyurt teslimleri Ocak 2018'de başlayacak. E-5 ve metrobüse olan yakınlığı ile dikkat çeken Beyhill Premium projesi konut ve ticari ünitelerden meydana geliyor. Şubat ayı sonunda satışlarının başlaması beklenen Beyhill Premium projesinde inşaat çalışmaları bir süredir devam ediyor. Esenyurt'ta yükselen proje Fildişi Osmanlı Konakları'na komşu konumda yer alıyor. 

Beyhill Premium fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz belirlenmedi. Projede daire fiyatları ile ilgili çalışmalar devam ediyor. 10 bin metrekarelik arsa alanına sahip olan Beyhill Premium Esenyurt'ta toplam 144 adet daireye yer veriliyor. 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 100 metrekare ila 150 metrekare arasında değişen konutlar tasarlanıyor. Beyhill Premium teslimlerinin ise 2018 yılı Ocak ayında yapılması planlanıyor. 

Beyhill Premium projesinin sosyal donatıları arasında; açık yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik, fitness merkezi, güvenlik ve sauna gibi özellikler bulunuyor. Projenin dairelerinde ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 8 katlı 3 bloktan meydana gelen Beyhill Premium projesinde dairelerin yanı sıra 30 adet ticari ünite bulunuyor. 

2018 yılı Ocak ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Beyhill Preium projesinin inşaat alanı 32 bin metrekare olarak belirlendi. Hazırlıkların tamamlanmak üzere olduğu Beyhill Premium'da satışları Şubat ayı sonunda başlaması bekleniyor. Projede daireler 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanıyor. 

Firma Bilgisi: Mat İnşaat
Proje Bilgisi: Beyhill Premium