Beyhill Premium Esenyurt'ta yükseliyor!

Mat İnşaat imzası ile İstanbul Esenyurt'ta hayat bulan Beyhill Premium projesi yakında satışa çıkacak

Beyhill Premium Esenyurt'ta yükseliyor!

Mat İnşaat imzası ile İstanbul Esenyurt'ta hayat bulan Beyhill Premium Esenyurt projesi yakında satışa çıkacak. Detayları henüz açıklanmayan proje konut ve ticari ünitelerden meydana geliyor. 

Esenyurt'ta Fildişi Osmanlı Konakları'na komşu konumda yükselen Beyhill Premium projesi E-5 ve metrobüse oldukça yakın. Satışların Şubat ayı sonunda başlaması planlanan projede inşaat çalışmaları devam ediyor. 

Beyhill Premium Esenyurt projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal donatılar arasında; açık yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, sauna, güvenlik, fitness merkezi, kameralı güvenlik yer alıyor. 

10 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan Beyhill Premium 8 katlı 3 bloktan meydana geliyor. Toplam 144 adet daire ve 30 adet ticari ünitenin bulunduğu projede 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer veriliyor. Beyhill Premium satılık daire alanları ise 100 metrekare ila 150 metrekare arasında değişmesi bekleniyor. 

Beyhill Premium fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz belirlenmedi. İnşaat alanı 32 bin metrekare olarak belirlenen Beyhill Premium teslimleriin 2018 yılı Ocak ayında başlaması planlanıyor. Esenyurt'ta yükselen proje Mat İnşaat imzası taşıyor. Mat İnşaat daha önce Esenyurt'ta Beyhill Konakları projesini hayata geçirmişti. 

Firma Bilgisi: Mat İnşaat
Proje Bilgisi: Beyhill Premium