Beykent Locca Fiyatları 340 Bin TL'den!

Su Yapı imzası ile yükselen Beykent Locca fiyatlarının 340 bin TL'den başlaması bekleniyor

Beykent Locca Fiyatları 340 Bin TL'den!

Su Yapı imzası ile yükselen Beykent Locca fiyatlarının 340 bin TL'den başlaması bekleniyor. Su Yapı imzası ile 7 bin metrekare alan üzerinde yükselen Beykent Locca 128 adet daireden oluşuyor. Beykent Locca projesinde 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. 6 bloktan meydana gelen Beykent Locca satılık daire büyüklükleri 80 ile 110 metrekare arasında değişiyor. 

Beykent Locca projesinden daire sahibi olanlar çocuk oyun alanları, basketbol sahası, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, fitness merkezi, kapalı otopark, göl, kameralı güvenlik, sauna, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu ve yürüyüş parkuru gibi imkanlardan faydalanabiliyor. Beykent Locca projesi daireleri ise ankastre beyaz eşyalı teslim ediliyor. Projede aynı zamanda ısı pay ölçer, ebeveyn giyinme odası ve merkezi ısıtma sistemi bulunuyor.

Beykent Locca fiyatlarının ise 340 bin lira ile 490 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanan projede aynı zamanda proje banka kredisi kullanılabiliyor. Beykent Locca projesi detayları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

İstanbul Beykent'te yükselen Beykent Locca Evleri, yatay mimarisi ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. Muhafazakar aile yapısına uygun olarak inşa edilen Beykent Locca, tam bir aile projesi olarak tasarlanıyor. Projenin yüzde 75'i yeşil alanlar için ayrılıyor. Beykent Üniversitesi'ne yakınlığı ile dikkat çeken Locca projesinin yakınında Kolan Hastanesi ve Yeşil Vadi  projesi bulunuyor. 

Beykent Locca projesi adres bilgileri : Adnan Kahveci Mahallesi Çamlıtepe Caddesi No: 15 Beykent - Beylikdüzü - İstanbul 

Beykent Locca projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0850 800 4 800
Web adresi : www.loccabeykent.com
E-posta adresi : info@suyapiinsaat.com.tr

"Beykent Locca Fiyatları 340 Bin TL'den!" Başlıklı Haberin Galerisi

Beykent Locca Fiyatları 340 Bin TL'den!

Beykent Locca Fiyatları 340 Bin TL'den!

Beykent Locca Fiyatları 340 Bin TL'den!

Beykent Locca Fiyatları 340 Bin TL'den!

Firma Bilgisi: Su Yapı
Proje Bilgisi: Beykent Locca