Beykent Locca Projesi

Beykent Locca projesi Su Yapı tarafından 7 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor

Beykent Locca Projesi

Beykent Locca projesi Su Yapı tarafından 7 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 128 adet dairenin yer aldığı Beykent Locca projesi 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Beykent Locca projesi 6 bloktan oluşuyor. Beykent Locca projesi satılık daire büyüklükleri 80 ile 110 metrekare arasında değişiyor. 

Beykent Locca projesi daire sahibi olacaklara çocuk oyun alanları, fitness merkezi, basketbol sahası, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kapalı otopark, göl, kameralı güvenlik, sauna, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu ve yürüyüş parkuru gibi ayrıcalıklar sunuyor. Beykent Locca projesi daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer, ebeveyn giyinme odası ve merkezi ısıtma sistemi. 

Beykent Locca Projesi

Beykent Locca projesi fiyatlarının ise 340 bin lira ile 490 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanırken aynı zamanda proje banka kredisi için uygun. Beykent Locca projesi detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Beykent'te hayata geçirilen Beykent Locca projesi yatay mimarisi ile dikkat çekiyor. Muhafazakar aile yapısına uygun olarak inşa edilen Locca projesi tam bir aile projesi olarak tasarlanıyor. Projenin yüzde 75'i yeşil alanlar için ayrılmış durumda. Beykent Üniversitesi'ne yakınlığı ile dikkat çeken Locca projesinin yakınında Kolan Hastanesi ve Yeşil Vadi  projesi bulunuyor. 

Beykent Locca Projesi

Beykent Locca projesi adres bilgileri : Adnan Kahveci Mahallesi Çamlıtepe Caddesi No: 15 Beykent - Beylikdüzü - İstanbul 

Beykent Locca projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0850 800 4 800
Web adresi : www.loccabeykent.com
E-posta adresi : info@suyapiinsaat.com.tr

Firma Bilgisi: Su Yapı
Proje Bilgisi: Beykent Locca