Beykonak'tan ev alana Tesla otomotiv hediyesi

EA İnşaat, 31 Mayıs'a kadar Beykonak Evleri'nden konut alan herkese TESLA otomobil hediye edecek

Beykonak'tan ev alana Tesla otomotiv hediyesi

EA İnşaat, İstanbul Boğazı'nda inşa ettiği Beykonak Evleri projesinde özel bir kampanyaya başladı. Firma, 31 Mayıs'a kadar Beykonak Evleri'ne yatırım yapan müşterilerine 0 kilometre TESLA otomobil hediye edecek. 

Beykonak Evleri projesi'nde çevre dostu otomobil: TESLA
İstanbul'un en değerli lokasyonlarından biri üzerinde hayata geçirilen ve yüzde 80'i yeşile ayrılan Beykonak Evleri, "yeşil" ve "doğa" konseptine uygun bir kampanyaya başladı. 31 Mayıs'a kadar yapılacak alımlarda hediye edilecek TESLA, dünyanın en inovatif otomobili olarak tanımlanıyor. Otomobillerin karbondioksit salınımının çevreye büyük zarar verdiği günümüz dünyasında TESLA dünyanın en çevreceği otomobillerinden biri olarak gösteriliyor. 

Beykonak'tan ev alana Tesla otomotiv hediyesi

Beykonak Evleri Projesi
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün yanı başında, Kavacık-Anadolu Hisarı Otağtepe'de konumlanan Beykonak Evleri orman ve boğaz manzarası ile dikkat çekiyor.  Açık ve ısıtmalı kapalı havuz, SPA merkezi, fitness center, çocuk oyun parkları ve zen bahçeleri gibi zengin sosyal donatılara da sahip Beykonak Evleri’nde, fark yaratan bir başka özellik ise, yardımcınız için evinizden tamamen bağımsız, 1+0 ikinci bir hizmetli dairesinin bulunuyor olması.  Beykonak evleri bir konut projesinden öte yeni bir yaşam tarzı sunuyor. 

Firma Bilgisi: Ea Inşaat
Proje Bilgisi: Beykonak Evleri