Beykoz Acar Blu Rezidans projesi!

Beykoz Acar Blu Rezidans projesi, Acarlar Şirketler Topluluğu güvencesiyle yükseliyor

Beykoz Acar Blu Rezidans projesi!

2016 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi planlanan Acar Blu Rezidans, Acarlar Şirketler Topluluğu güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakası’nın Beykoz bölgesinde inşa ediliyor. Proje, 360 derece kesintisiz Boğaz ve Karadeniz manzarasına hakim bir noktada hayat buluyor.

Doğayla içiçe, oksijeni bol bir lokasyonda hayata geçirilen Beykoz Acar Blu Rezidans projesi, 24 katlı ikiz kulede toplam 240 adet daireden meydana geliyor. 10 bin metrekarelik kısmı yeşil alana ayrılan projede 245 metrekarelik çocuk oyun alanı bulunuyor.

Brigitte Weber Mimarlık tarafından 3 farklı seçenekli dekorasyon stiline yer verilen Beykoz Acar Blu Rezidans projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve penthouse tipinde daire alternatifleri sunuluyor. Proje, Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim köprüleri arasındaki konumuyla dikkat çekiyor.

Beykoz Acar Blu Rezidans projesi içerisinde bulunan tartar pistli yürüyüş parkuru, 24 saat doktorlu ambulans hizmeti ve hali hazırda yaşayan bir site olan Acarkent’in tüm sosyal ve ticari imkanlarıyla farklı bir yaşam alanı sunuyor.

Aynı zamanda Beykoz Acar Blu Rezidans projesinde; Blu Spa alanı, coliseum fitness center, restoran, kafe, sinema odası, cip lounge, parti odaları, business odaları, Blu room club, çocuk parkı, evcil hayvan parkı, yürüş pisti ve seyir terası da mevcut.

 

Firma Bilgisi: Acarlar Şirketler Topluluğu
Proje Bilgisi: Acar Blu Rezidans