Beykoz Beykonak Evleri Aralık'ta teslim!

Beykoz Beykonak Evleri'nin 2015 Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor

Beykoz Beykonak Evleri Aralık'ta teslim!

Beykoz Beykonak Evleri EA İnşaat projesi olup, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak inşa ediliyor. Beykoz Beykonak Evleri'nde toplam 56 adet daire bulunuyor. Beykoz Beykonak Evleri 14 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Beykoz Beykonak Evleri büyüklükleri 75 metrekare ile 400 metrekare olarak tasarlanıyor. Beykoz Beykonak Evleri'nin 2015 Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Beykoz Beykonak Evleri az katlı bir şekilde tasarlanıyor. Beykoz Beykonak Evleri Beykoz-Otağtepe'de yükseliyor. Beykoz Beykonak Evleri 6 bloktan meydana geliyor. Toplam 40 daşrenin Boğaz manzaralı olduğu Beykoz Beykonak Evleri yatırım bedeli olarak 110 milyon dolar veriliyor. Beykoz Beykonak Evleri ayrıca bahçe ve çatı dubleks ile ara kat dairelerden meydana geliyor. Beykoz Beykonak Evleri fiyatları 950 bin dolardan başlıyor ve Beykoz Beykonak Evleri ödeme planı kapsamında banka kredisi imkanı bulunuyor.

Beykoz Beykonak Evleri'nde zengin sosyal donatı imkanı bulunuyor. Beykoz Beykonak Evleri özellikleri arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzları, güvenlik, kafe, Türk hamamı, sauna, süs havuzu, açık ve kapalı otopark, spor alanları ile beraber güneşlenme terası gibi hizmetler konut sahiplerine sunuluyor. mBeykoz Beykonak Evleri ankastre beyaz eşyalarla teslim ediliyor. Isı pay ölçer, merkezi ısıtma sistemi intercom sistemi, hobi odası, Split klima, teras, su deposu, balkon, hilton lavabo, akıllı ev sistemiyle oluşturuluyor.

Beykoz Beykonak Evleri adres bilgileri: Otağtepe Yolu Kehribar Çıkmazı Kavacık Beykoz – İstanbul Türkiye

Beykoz Beykonak Evleri iletişim bilgileri
444 26 01

Firma Bilgisi: Ea Inşaat
Proje Bilgisi: Beykonak Evleri