Beylikdüzü Aqua Kavaklı Projesi!

Beylikdüzü Aqua Kavaklı projesi fiyatları 290 bin liradan başlıyor. Projede teslimler Eylül 2016'da yapılacak

Beylikdüzü Aqua Kavaklı Projesi!

Beylikdüzü Aqua Kavaklı projesi fiyatları 290 bin liradan başlıyor. Beylikdüzü Aqua Kavaklı projesi fiyatları 290 bin liradan başlıyor. Projede teslimler Eylül 2016'da yapılacak.

10 bin metrekarelik alanda inşa edilen Aqua Kavaklı projesi 130 adet daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinin yer aldığı Aqua Kavaklı Beylikdüzü satılık daire alanları 120 metrekare ile 304 metrekare arasında değişiyor. 

AKEME İnşaat, Nihal İnşaat ve Topçuoğlu İnşaat güvencesiyle yükselen proje 6 bloktan oluşuyor. Aqua Kavaklı teslimlerinin ise Eylül 2016'da yapılması planlanıyor. 

Çocuk oyun alanları, sauna, deniz manzarası, kameralı güvenlik, fitness merkezi, kapalı otopark ve güvenlik gibi sosyal donatıların yer aldığı Aqua Kavaklı projesinin dairelerinde ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

Aqua Kavaklı fiyatları ise 290 bin lira ile 890 bin lira arasında değişiyor. Projede metrekare birim fiyatı 3 bin liradan başlıyor. Aqua Kavaklı projesinden daire satın almak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi'nde inşa edilen Aqua Kavaklı az katlı bloklardan oluşuyor. İhlas Marmara Evleri 2'ye komşu olarak yükselen proje Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün yakınlarında bulunuyor. Proje E-5'e 7, Atatürk Havalimanı'na ise 19 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Aqua Kavaklı iletişim bilgileri
Adres : Kavaklı Mahallesi Havadar Sokak No: 12/1 326 Ada 17 Parsel Beylikdüzü - İstanbul 
Telefon numarası : 0212 876 15 80
Web adresi : www.aquakavakli.com
E-posta adresi :info@aquakavakli.com

"Beylikdüzü Aqua Kavaklı Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Beylikdüzü Aqua Kavaklı Projesi!

Beylikdüzü Aqua Kavaklı Projesi!

Beylikdüzü Aqua Kavaklı Projesi!

Beylikdüzü Aqua Kavaklı Projesi!

Firma Bilgisi: Nihal Inşaat, Topçuoğlu Inşaat Ve Akeme Inşaat
Proje Bilgisi: Aqua Kavaklı