Beylikdüzü Arena Residence tapularını dağıtıyor

Pusula İnşaat, Beylikdüzü Arena Residence projesini de hızla tamamlayıp tapularını dağıtmaya başladı

Beylikdüzü Arena Residence tapularını dağıtıyor

29 Ocak 2014 / emlakwebtv
Pusula İnşaat,Beylikdüzü Arena Residence projesinide hızla tamamlayıp tapularını dağıtmaya başladı. Kuruluş aşamasından buyana öncelikli politikası ” kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmak ve kaliteden kesinlikle ödün vermemek” felsefesiyle 2 blok 360 konut ve 20 ticari üniteden oluşan beylikdüzü arena residence projesinde tapular ev sahiplerine teslim edilmeye başlandı.

106.000 tl’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Beylikdüzü Arena Residence’de yaşam mayıs ayında başlıyor.

Beylikdüzü Arena Residence projesinde Avantajlı fiyatlar ve %20 prim garantisi
Beylikdüzü Arena Residence projesinde stüdyo daire,1 oda 1 salon,2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor. Resepsiyon hizmeti ile 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi,parmak izi tanıma sistemli çelik kapı,kapalı-açık otopark,kapalı –açık havuz, hızlı asansör, yangın merdiveni, Türk hamamı, savuna, spor tesisleri, çocuk oyun parkı, kafeterya, çardaklar ve barbekü alanları dahil olmak üzere her türlü ayrıntı düşünülmüş.

Beylikdüzü Arena Residence konum
Beylikdüzü Arena Residence E5’e 300 m yakınlıkta olmasının yanı sıra E6 otoyolu ile ulaşıma avantajlı bir konumda metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde. Marmara park ,Torium AVM ,Carrefoursa, Tüyap fuarına 5 dakika, Atatürk havalimanına 8 kilometre mesafede yer alıyor.

Proje Bilgisi: Arena Residence