Beylikdüzü Huzurlu Marmara’da 24 ay 0 faiz fırsatı devam ediyor!

Huzurlu Marmara Beylikdüzü projesinin ödeme kampanyasına göre, 24 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor

Beylikdüzü Huzurlu Marmara’da 24 ay 0 faiz fırsatı devam ediyor!

2018 yılının Ekim ayında teslimlerinin başlaması beklenen Huzurlu Marmara, Huzurlu İnşaat A.Ş. tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesinde inşa ediliyor. 2015 yılının Aralık ayında satışa sunulan projenin yatırım bedeli yaklaşık 90 milyon lira.

Toplam 27 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Huzurlu Marmara Beylikdüzü’nün inşaat alanı 18 bin 320 metrekare olarak hesaplanıyor. Projede alanları 97 metrekare ila 117 metrekare arasında farklılık gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde 500 adet daireye yer veriliyor.

Huzurlu Marmara Beylikdüzü projesinin özel ödeme planına göre, firma bünyesinde 24 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. Ya da daire bedelinin yüzde 25’lik kısmı peşinat olarak veriliyor, geriye kalan tutar için 120 aya kadar taksit yapılıyor. Veya tutarın tamamı peşin ödeniyor.

E-5 karayolu ile metrobüs durağına yakın mesafede olan Huzurlu Marmara Beylikdüzü; Atatürk Havalimanı’na 25 dakika, Avcılar İDO İskelesi’ne 10 dakika ve hazırlıkları süren Beylikdüzü İDO İskelesi’ne ise sadece 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Yüzde 85’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilen Beylikdüzü Huzurlu Marmara’nın sosyal donatıları içerisinde; kafe, oyun salonu, basketbol sahası, futbol sahası, tenis kortu, fitness center, Türk hamamı, tuz odası, sauna, buhar odası ve daha birçok aktivite alanına yer veriliyor.

Ankastre ürünleri ve dolaplarıyla teslim edilen Beylikdüzü Huzurlu Marmara projesinde; kat erişimli kapalı otopark alanı, otomatik jeneratörü, ses ve ısı yalıtımı ile 7/24 kameralı güvenlik hizmeti mevcut. 

Firma Bilgisi: Huzur Inşaat
Proje Bilgisi: Huzurlu Marmara