Beylikdüzü İnnovia 4 son durum!

İnnovia projesinin dördüncü etabı olan İnnovia 4'ten minimum yüzde 20 peşinatla daire sahibi olmak mümkün

Beylikdüzü İnnovia 4 son durum!

İstanbul Avrupa Yakası'nın hızla gelişen bölgesi Beylikdüzü'nde yer alan İnnovia projesinin dördüncü ve son etabı olan İnnovia 4'te satışlar devam ediyor. Proje, Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. 

2017 yılı içerisinde teslime hazır olması beklenen Beylikdüzü İnnovia 4, toplam 5 bin 802 adet daireden meydana geliyor. Projede büyüklükleri 49 metrekare ila 135 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor. 

20 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Yeşil GYO İnnovia 4 Beylikdüzü'nün yüzde 80'lik kısmı yeşil ve ortak kullanım alanı olarak değerlendiriliyor. Bölgede geniş bir alana yayılan proje, alıcılarına ferah ve her ihtiyaca cevap verebilecek bir yaşam alanı sunuyor. 

İnnovia 4 Beylikdüzü için hazırlanan satış kampanyasına göre; daire bedelinin yüzde 20'lik kısmı peşinat olarak verildiği durumda; 1+1 daireler için 40 aya kadar 0 faizle, 2+1 daireler için 48 aya kadar 0 faizle ve 3+1 daireler için ise yine 48 aya kadar 0 faizle taksit seçeneğinden yararlanılabiliyor. 

Metrobüs durağına 900 metre mesafede olan İnnovia 4 Beylikdüzü projesi; Bauhaus, Carrefour, Migros, Mediamarkt, Koçtaş, Saturn ve Marmara Park alışveriş merkezlerine 3 dakika, Medicana Hastanesi ile diğer sağlık merkezlerine 5 dakika, yakında açılacak metro durağına 700 metre, Atatürk Havalimanı'na ise sadece 20 dakika uzaklıkta. 

Firma Bilgisi: Yeşil Gyo
Proje Bilgisi: Innovia 4