Beylikdüzü İnnovia 4’te 54 ay 0 faizle 3+1 daire fırsatı!

Yeşil GYO imzasıyla Beylikdüzü’nde yükselen İnnovia 4’ün ödeme kampanyasına göre, 3+1 daireler için 54 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor

Beylikdüzü İnnovia 4’te 54 ay 0 faizle 3+1 daire fırsatı!

Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük markalı konut projesi olma özelliği taşıyan 14 bin konutluk İnnovia, İstanbul Beylikdüzü’nde Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından inşa ediliyor. Şu an projenin son etabı olan İnnovia 4’te satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Beylikdüzü İnnovia 4 için hazırlanan ödeme kampanyasına göre; 1+1 daireler için 40 aya kadar 0 faizle, 2+1 daireler için 48 aya kadar 0 faizle ve 3+1 daireler için ise 54 aya kadar 0 faizle firma bünyesinde taksit seçeneği sunuluyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için yüzde 20 peşinat vermek yeterli oluyor.

Yüzde 80’lik kısmı yeşil alan olarak değerlendirilen Yeşil GYO Beylikdüzü İnnovia 4 projesinin 2017 yılında tamamlanması ve teslimlerinin başlaması hedefleniyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçenekleri sunulan projede dairelerin alanı 49 ila 135 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Yakında açılacak metro durağına 700 metre mesafede olan İnnovia 4 Beylikdüzü projesi, metrobüs durağına 900 metre, Marmara Park AVM’ye, Bauhaus’a, Carrefour’a, Migros’a, MediaMarkt’a ve Koçtaş’a 3 dakika, Medicana Hastanesi’ne 5 dakika ve Atatürk Havalimanı’na ise 20 dakika uzaklıkta.

Sanat atölyesi, living room, parti evi, Spa alanı ve fitness merkezi bulunan Beylikdüzü İnnovia 4 projesinin ayrıcalıkları içerisinde; açık-kapalı spor salonları, koşu-yürüyüş parkurları, tenis kortları, basketbol-voleybol sahaları, yüzme havuzları, otopark alanları ve güvenlik hizmeti mevcut.

Firma Bilgisi: Yeşil Gyo
Proje Bilgisi: Innovia 4