Beylikdüzü Kale Kent 60 ay 0 faizle!

Teslimleri önümüzdeki Aralık ayında başlayacak olan Beylikdüzü Kale Kent projesi için 60 aya kadar 0 faizle taksit seçeneği sunuluyor

Beylikdüzü Kale Kent 60 ay 0 faizle!

İki etaplık bir yaşam alanı olarak İstanbul Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesinde hayata geçirilen Kale Kent’in ilk etap teslimlerinin 2015 yılının Aralık ayında, ikinci etap teslimlerinin ise 2016 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor.

Gül İnşaat-Liv Yapı-3S Kale işbirliğinde inşa edilen Kale Kent Beylikdüzü, toplam 100 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kuruluyor. Peyzaj alanı 73 bin metrekare olan projede 35 adet blok yükseliyor.

Toplam 1.471 adet daireden meydana gelen Gül İnşaat Kale Kent’te 1+0’dan 4+1’e kadar olan dairelerin büyüklüğü 48 metrekare ila 222 metrekare arasında değişiyor. Ayrıca proje içerisinde alışveriş alanlarına da yer veriliyor.

Kale Kent Beylikdüzü’nün alıcılarına sunduğu donatılar arasında; güneşli teras, yüzme havuzları, koşu ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, spor kompleksi, fitness merkezi, tenis kortu, Türk hamamı ve sauna mevcut.

Birinci etabı 820 daire ve ikinci etabı 650 daireden meydana gelen Kale Kent Evleri’nin özel ödeme planına göre, 60 aya kadar 0 faizle taksit yapılabiliyor. Veya yüzde 1 peşinat veriliyor, kalan tutar için vade seçenekleri sunuluyor.

 

Proje Bilgisi: Kale Kent