Beylikdüzü Kale Kent fiyatları 285 bin TL’den başlıyor!

İstanbul Beylikdüzü’nde yükselen Kale Kent projesinde satılık daire fiyatları minimum 285 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Beylikdüzü Kale Kent fiyatları 285 bin TL’den başlıyor!

Yaşamın var olduğu ve daire teslimlerinin hemen yapıldığı Kale Kent, İstanbul Avrupa Yakası’nın konut projeleriyle ünlü ilçesi Beylikdüzü’nde yer alıyor. Projede 1+0’dan 4+1’e kadar farklı tipte daire seçeneklerine yer veriliyor.

Beylikdüzü Kale Kent projesinde satışı devam eden dairelerin fiyatı minimum 285 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Firma bünyesinde yapılan ödeme planına göre, 48 aya kadar vade farksız taksit imkanından yararlanılabiliyor.

Toplam 100 bin metrekare büyüklüğündeki arazi alanı üzerine kurulan Kale Kent Beylikdüzü projesi; Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale işbirliğinde hayat buluyor. Projenin 73 bin metrekarelik kısmı peyzaj alanından oluşuyor.

Gül İnşaat Kale Kent projesinde dairelerin yanı sıra 30 adet mağaza ile 2 adet markette yer alıyor. 35 blok halinde yükselen proje, toplam 1.471 adet daireden meydana geliyor.

Lokasyon açısından avantajlı olan Kale Kent Evleri’nin ayrıcalıkları içerisinde; süs havuzları, nilüferlerle dolu bahçeler, Japon köprüleri, fıskiyeler, teraslar ve dinlenme alanları bulunuyor.

Aynı zamanda Kale Kent Beylikdüzü projesi; kliması, ankastre setli özel tasarım mutfakları, site içinde 7/24 güvenliği, kapalı otoparkı, merkezi ısıtma sistemi ve jeneratörü bulunan daireleri ile dikkat çekiyor.

 

Firma Bilgisi: Gül Inşaat-liv Yapı-3s Kale
Proje Bilgisi: Kale Kent