Beylikdüzü Kale Kent satılık daire fiyatları 285 bin TL’den başlıyor!

Teslimleri hemen yapılan Beylikdüzü Kale Kent satılık daire fiyatları 285 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Beylikdüzü Kale Kent satılık daire fiyatları 285 bin TL’den başlıyor!

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında hayata geçirilen Kale Kent, İstanbul Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesinde yükseliyor. Yaşamın başladığı projede anahtar teslimleri hemen yapılıyor.

Beylikdüzü Kale Kent projesinde satılık dairelerin fiyatı minimum 285 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Proje için firma bünyesinde hazırlanan ödeme planına göre, 48 aya kadar 0 faizle taksit yapılabiliyor.

Toplam 100 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Kale Kent Beylikdüzü’nün 73 bin metrekarelik kısmı peyzaj alanına ayrılıyor. Projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde farklı daire alternatiflerine yer veriliyor.

Gül İnşaat Kale Kent projesinde dairelerin yanı sıra 30 adet mağaza ile 2 adet markette bulunuyor. 35 blok halinde yükselen proje, 1.471 adet daireden meydana geliyor.

Kale Kent projesinin ayrıcalıkları içerisinde; süs havuzları, nilüferlerle dolu bahçeler, Japon köprüleri, fıskiyeler, teraslar ve dinlenme alanları, klima, ankastre setli özel tasarım mutfaklar, site içinde 7/24 güvenlik, kapalı otopark, merkezi ısıtma sistemi ve jeneratör mevcut.

Aynı zamanda temel ihtiyaçlara cevap olabilecek alışveriş mağazaları, geniş sosyal alanlar, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, koşu parkurları, spor kompleksi, Türk hamamı, sauna, çocuk oyun alanları ve daha bir çok aktivite alanı bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Gül Inşaat-liv Yapı-3s Kale
Proje Bilgisi: Kale Kent