Beylikdüzü Kalekent Evleri!

İki etaptan meydana gelen Beylikdüzü Kalekent Evleri’nden yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunabiliyor

Beylikdüzü Kalekent Evleri!

Birinci etap teslimleri Eylül 2015’te ve ikinci etap teslimleri Aralık 2016’da yapılacak olan Kale Kent, İstanbul Beylikdüzü’nde yükseliyor. Proje, Gül İnşaat-Liv Yapı-3S Kale ortaklığında inşa ediliyor.

Toplam 35 blok halinde hayata geçirilen Beylikdüzü Kalekent Evleri’nin ilk etabında 820 adet daireye ve ikinci etabında ise 650 adet daireye yer veriliyor. Ayrıca projede 32 adet ticari birim de bulunuyor.

250 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Beylikdüzü Kalekent Evleri, 100 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanıyor. Projenin 73 bin metrekarelik kısmı peyzaj alanı olarak değerlendiriliyor. 

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilen Beylikdüzü Kalekent Evleri’nde dairelerin büyüklüğü 43 metrekare ila 222 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Fiyatları 280 bin TL’den başlıyor.

Beylikdüzü Kalekent Evleri’nin ödeme planına göre, daire bedelinin yüzde 1’lik kısmı hemen veriliyor. Yüzde 24’lük kısmı bir yıl sonra ödeniyor. Geriye kalan yüzde 75’lik kısım için ise banka kredisi kullanılıyor.

İçerisinde sosyal işletmelere yer verilen Beylikdüzü Kalekent Evleri’nde  Türk hamamı ve sauna, açık-kapalı yüzme havuzları, seyir terasları, yapay adalar, su basamakları, fitness center, tenis kortu, yürüyüş-bisiklet parkurları mevcut.

 

Proje Bilgisi: Kalekent