Beylikdüzü Makyol Yaşam Evleri nerede?

Beylikdüzü Makyol Yaşam Evleri 180 milyon TL yatırım bedeli ile Makyol İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Beylikdüzü Makyol Yaşam Evleri nerede?

Makyol Yaşam Evleri Beylikdüzü’nde yer alıyor. 180 milyon TL yatırım bedeliyle Makyol İnşaat tarafından hayata geçirilen Makyol Yaşam Evleri 90 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçeli dairelerden meydana gelen Makyol Yaşam Evleri’nde toplam 464 adet daire bulunuyor. Bunların dışında Makyol Yaşam Evleri’nde 84 adet mağa yer alıyor.

Beylikdüzü Makyol Yaşam Evleri sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor. Makyol Yaşam Evleri teslim tarihi olarak da 2016 yılı veriliyor. Makyol Yaşam Evleri özellikleri arasında da çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, spor alanları, kapalı otopark bulunuyor. Makyol Yaşam Evleri projesinde; özel peyzaj düzenlemeleri, açık havuz, çocuk oyun parkı, sosyal tesis, kafetarya, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, yürüyüş yolları, SPA, fitness, sauna, yoga- pilates salonu ve dans eğitim merkezinin yer aldığı spor ve sağlık kulübü bulunuyor.

Makyol Yaşam Evleri fiyatları 195 bin TL’den başlıyor. Makyol Yaşam Evleri fiyat listesi ise şöyle güncelleniyor:
1+1 daireler 195 bin TL’den
2+1 açık mutfaklı daireler 320 bin TL’den
2+1 kapalı mutfaklı daireler 375 bin TL’den
3+1 daireler ise 450 bin TL’den.

Makyol Yaşam Evleri ödeme planı
Lansman dönemine özel avantajlı fiyatlarla projeden konut sahibi olmak isteyenler, Makyol’un proje bitirme garantörlük sözleşmesi imzaladığı Türkiye’nin önde gelen beş bankasından 0,85 faiz oranına kadar, 120 aya kadar, dosya masrafsız kredi kullanabilecek ya da senetli satış imkanından yararlanabilecek.

Makyol Yaşam Evleri nerede?
Makyol Yaşam Evleri, Beylikdüzü- Bakırköy metrosuna ve Beylikdüzü Metrobüs durağına yürüme mesafesinde yer alıyor. Türkiye’nin en büyük özel hastane gruplarından ikisine, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara yani yaşamınızla ilgili ihtiyaç duyulacak tüm sosyal imkanlara da 5 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.

Makyol Yaşam Evleri iletişim bilgileri
Makyol Yaşam Evleri adres bilgileri: Barış Mahallesi Sakarya Caddesi Beylikdüzü İstanbul
Tel: 444 30 60

Proje Bilgisi: Makyol Yaşam