Beylikdüzü Makyol Yaşam Projesi

Beylikdüzü Makyol Yaşam projesi 195 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Beylikdüzü Makyol Yaşam Projesi

Makyol İnşaat Beylikdüzü Makyol Yaşam projesini 180 milyon TL yatırım bedeli ile inşa ediyor. Beylikdüzü Makyol Yaşam projesi 90 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 14 katlı 6 blok şeklinde tasarlanan Beylikdüzü Makyol Yaşam projesinde toplam 464 adet daire ve 84 adet mağaza bulunuyor.

Beylikdüzü Makyol Yaşam projesi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Beylikdüzü Makyol Yaşam projesi kapsamında konut alıcılarına açık havuz, çocuk oyun parkı, sauna, yürüyüş yolları, yoga-pilates, spa, dans eğitim merkezi, 24 saat kapalı devre güvenlik ve otopark gibi imkanlar sunuluyor.

Beylikdüzü Makyol Yaşam satılık daire büyüklükleri ise şu şekilde tasarlanıyor:
1+1 daireler 72 ila 80 metrekare, 2+1 daireler 108 ila 138 metrekare, 3+1 daireler 159 ila 163 metrekare.

Beylikdüzü Makyol Yaşam özellikleri
Asansör
Hidrofor
Jeneratör
Sprinkler sistemi
Su Deposu
Yangın merdiveni
Balkon
Ebeveyn banyosu
Isı pay ölçer
Merkezi ısıtma

Beylikdüzü Makyol Yaşam teslim tarihi
464 adet konuttan oluşan Beylikdüzü Makyol Yaşam teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor.

Beylikdüzü Makyol Yaşam fiyat listesi
Beylikdüzü Makyol Yaşam fiyatları 195 bin TL’den başlıyor. Metrekaresi 2 bin 800 TL olan Beylikdüzü Makyol Yaşam fiyat listesi son güncellemelere göre şöyle:
1+1 daireler 195 bin TL’den
2+1 açık mutfaklı daireler 320 bin TL’den
2+1 kapalı mutfaklı daireler 375 bin TL’den
3+1 daireler ise 450 bin TL’den satışa sunuluyor.

Beylikdüzü Makyol Yaşam ödeme planı
Metrekare birim fiyatı 2 bin 800 TL olan Beylikdüzü Makyol Yaşam projesinde 0,85 faiz oranı ile 120 aya kadar dosya masrafsız kredi kullanılabiliyor. Projede firma bünyesinde de alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor. Beylikdüzü Makyol Yaşam projesinde konut teslimlerinin 1,5 yıl sonra yapılması planlanıyor.

Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinin Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Yapı Kredi ile anlaşması bulunuyor. Peşinat olarak konut bedelinin yüzde 25'i ödeniyor.

Beylikdüzü Makyol Yaşam nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında hayata geçirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde inşa ediliyor. Migros AVM’nin arkasında, Acıbadem Beylikdüzü Hastanesi’nin tam karşısında yer alan Beylikdüzü Makyol Yaşam projesi merkezi konumuyla konut sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekiyor.

Proje Bilgisi: Makyol Yaşam