Beylikdüzü'nde danışmanlık sektörü rekabeti büyüyor

Ortalama konut metrekare fiyatlarının 2.500 TL düzeyinde bulunduğu Beylikdüzü, gayrimenkul danışmanlık sektörünün önde gelen markalarının merceğine girdi.

Beylikdüzü'nde danışmanlık sektörü rekabeti büyüyor

Türkiye gayrimenkul danışmanlık sektörünün en önemli markalarından biri olan Keller Williams Türkiye, şube atağını sürdürüyor. Son şubesini Beylikdüzü'nde açan Keller Williams'ın ülkedeki büyüme sürecini değerlendiren KW KRistal Bölge Müdürlüğü Yöneticisi Cüneyt Güldamlası: "Hedefimiz bölgenin en büyüğü olmak..." dedi.

KW'nin hedefi bölgenin en büyüğü olmak
Keller Williams Türkiye şubeleşme atağını Beylikdüzü ile sürdürdü. KW Kristal Bölge Müdürlüğü Yönetici Ortağı Cüneyt Güldamlası, Beylikdüzü bölgesinin büyük bir potansiyele sahip olduğunu söyledi. Güldamlası, bölgede 80 danışman sayısına ulaşmayı hedeflediklerini vurgulayarak: "Bölgenin en önemli gayrimenkul danışmanlık firması olmayı hedefliyoruz..." dedi. 

Beylikdüzü'nde danışmanlık sektörü rekabeti büyüyor

Beylikdüzü'nün dev potansiyeli
Açıklamasında Beylikdüzü'nü İstanbul'un en fazla tapu işlemi gerçekleştiren ikinci ilçesi olarak tanımlayan Güldamlası, bölgenin dinamik sektör potansiyeli ile mega kentin çekim noktası haline geldiğinin de altını çizdi. Güldamlası, bölgenin her gelir seviyesine hitap eden geniş bir proje çerçevesine sahip olduğunu ve Beylikdüzü'nün danışmanlık sektörü açısından önemli bir potansiyel içerdiğini belirterek:

"20 yıldır bölgeye hakim olmamız ve  bilgi birikimimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Kentsel Dönüşüm konusunda Risk Raporu Verme Yetkisine sahip sayılı firmalardan biri olmamız da bizi güçlü kılıyor..." ifadelerini kullandı. 

Konutlarda metrekare ortalama fiyatlarının 2.500 TL düzeyini tutturduğu Beylikdüzü'nda, fiyat aralığı 4 bin TL düzeyine kadar çıkabiliyor. Bölgeyi yakından takip eden profesyoneller bölgenin potansiyelinin oldukça yüksek olduğuna vurgu yapıyor.