Huzurlu Marmara projesinin lansmanı yapıldı

Huzurlu İnşaat Beylikdüzü'nde hayata geçireceği yeni projesi Huzurlu Marmara'nın tanıtımını bugün yaptı. Proje 90 milyon TL'ye mal olacak

Huzurlu Marmara projesinin lansmanı yapıldı

Huzurlu İnşaat imzasıyla Beylikdüzü'nde hayata geçirilecek olan Huzurlu Marmara projesi 90 milyon TL'ye mal olacak. Ailelere yönelik olarak geliştirilen Huzurlu Marmara projesinde lansman dönemine özel fiyat avantajları sunuluyor. Bu dönemde daire fiyatları 262.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. 

Huzurlu Marmara projesi
Bünyesinde 500 konut ve ticari ünitelerin yer alacağı Huzurlu Marmara projesinde inşa çalışmaları ise başlamış durumda. Proje ile ilgili bilgi veren Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, Manisa ve Afyon başta olmak üzere konut projeleri geliştiren Huzurlu İnşaat'ın, Beylikdüzü Huzurlu İnşaat projesi için 90 milyon TL bütçe ayırdığını söyledi. Huzurlu İnşaat'ın tüm projelerini aileler için hazırladığını belirten Bıyıklı:

 

Beylikdüzü'nün en yeni projesi: Huzurlu Marmara

 

"Bu anlamda her bir detayını en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında bizi tercih eden yüzlerce aile de yaptığımız işin referansıdır.”  dedi. 

Huzurlu Marmara projesi fiyatları
Toplamda 27 bin metrekarelik arsa ve 18 bin 320 metrekarelik inşaat alanına sahip karma projede 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan daire tiplerine yer verilecek. Projede dairelerin ebatları 97 metrekareden 177 metrekareye kadar farklılık gösterebilecek. Daire fiyatlarının 262.000 TL'den  başladığı projede alternatif ödeme planları da sunuluyor. 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun kredi olanaklarının sunulduğu projede ayrıca yüzde 35 peşinat ile Huzurlu İnşaat bünyesinde de vadelendirme yapılabiliyor. 

Huzurlu Marmara projesi Ekim 2018 tarihinde teslim edilecek. 

Firma Bilgisi: Huzurlu Inşaat
Proje Bilgisi: Huzurlu Marmara