Beylikdüzü’nün ‘Kale’ Gibi Projesi ‘KaleKent’

İstanbul’un planlı yapılaşması, yeşil alanları, metrobüs ve gelişen ulaşım projeleriyle öne çıkan yatırım bölgesi Beylikdüzü, az katlı 1471 konuttan oluşan KaleKent projesi ile daha da değer kazandı

Beylikdüzü’nün ‘Kale’ Gibi Projesi ‘KaleKent’

İstanbul’un planlı yapılaşması, yeşil alanları, metrobüs ve gelişen ulaşım projeleriyle öne çıkan yatırım bölgesi Beylikdüzü, az katlı 1471 konuttan oluşan KaleKent projesi ile daha da değer kazandı. Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığında inşa edilen KaleKent, bölgenin Avrupa Birliği (AB) standartlarındaki en büyük yeşil alanına komşu olması, yüksek yatırım değeri ile öne çıkarken yatırımcısına da yüksek kazancın kapılarını aralıyor. Kalekent sunduğu donatılarla da Avrupa normlarında bir yaşam vaad ediyor

İnşaat sektörünün önde gelen markaları Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü’nün tam kalbinde yükselen KaleKent projesi, az katlı mimarisi ve özel konumu ile bölgede dikkat çekiyor. Beylikdüzü’nün AB standartlarındaki en büyük yeşil alana komşu olması ile oksijeni bol bir alanda yükselen KaleKent projesi, ailelere yönelik 1+1 2+1 3+1 4+1’lerin yer aldığı 1471 daireden oluşuyor.

Metrekare fiyatları 3.500 liradan başlayan KaleKent projesinde, yaşamın başlamasına sayılı günler kaldı. Proje bu özelliği ile de yatırım ya da oturum amaçlı konut alacaklara kısa zamanda oturum ya da kiralama yapma fırsatı da sunuyor.

Yüksek prim potansiyeli
Metrobüsün gelmesi ile ulaşımı daha da kolaylaşan ve yatırım değeri günden güne artan Beylikdüzü, metro, hızlı tren gibi önümüzdeki dönemde bölgeye uzanacak yeni ulaşım projeleri ile değerine değer katmaya devam ediyor.

KaleKent’in az katlı mimarisi ile bölgede fark yaratan ve öne çıkan bir proje olduğunu belirten Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın şunları söylüyor:

“İstanbul’un son yılların yükselen değeri olan Beylikdüzü’nde az katlı mimarisi, bölgenin en büyük yeşil alanına komşu olan KaleKent projemiz konumu ile şehir içinde huzurlu yaşam alanları sunuyor. Ayrıca merkezi lokasyonu ve yüksek prim potansiyeli ile de hem oturum yapmak için hem de yatırım yapmak isteyenlere de kazançlı yatırım fırsatı sunuyoruz.”

Yeşilin kalbinde huzurlu bir yaşam sunan KaleKent, merkezi lokasyonu ile okul, kreş, alışveriş noktaları ile Beylik Pazarı gibi ailelerin çok sık olarak gittikleri noktalara yakınlığı ile de öne çıkıyor.

Proje Bilgisi: Kalekent