Beymahall’de tapular teslim edilmeye başlandı

Beylik Yapı ayrıcalığı ile yapımı gerçekleştirilen Beymahall, özgün mimarisi ile gözünüze, uygun fiyatları ile de cebinize hitap ediyor

Beymahall’de tapular teslim edilmeye başlandı

22 Ocak 2013 / emlakwebtv
Beylik Yapı imzasıyla hayata geçirilen Beymahall, 57 metrekare ile 144 metrekare arasında benzerlik göstererek 86 konuttan meydana geliyor. Daireleri sizin için özel tasarlanan 1+1, 2+1 ve 2+1 dubleks daire gibi seçenekleri sizlere sunarken aynı zamanda cadde üzerindeki dükkankarı ile de yatırımcıların dikkatini çekiyor.
 
Daire alanlar tapularını almaya başladı
Beymahall de Residence&Home office sahibi olmak artık çok kolay. 127.000 TL'den başlayan uygun fiyatları ile Beymahall residence farklı vade ve faiz oranları ile müşterilerine geniş opsiyonlar sunuyor, dilerseniz teslime kadar firma vadeli ödeme yapabilir dilerseniz de anında kredinizi kullanarak yeni evinize sahip olabilirsiniz. 0,74 vade farkı oranı ile kredili ev almanın tam zamanı üstelik 120 aya kadar vade seçenekleri ile 2013 te yaşamının başlayacağı Beymahall ‘de karlı bir yatırım sizleri bekliyor.

Beymahall’ de her türlü sosyal imkan bir arada
Yeni bir yaşam tarzını beraberinde getiren Beymahall’in sunduğu imkanlar arasında ;Resepsiyon, Vale hizmeti, 7/24 kapalı devre kamera sistem, görüntülü intercom hizmeti, kartlı giriş-çıkış, fitness Club, kapalı ve açık otopark, araçasansörü, merkeziçokluuydusistemi, internet alt yapısı, daire ve bina için jeneratör gibi nitelikli özellikleri bünyesinde bulunduruyor.

Metrobüse 200 metremesafede
Merkezi konumuyla da sakinlerine büyük avantaj sağlayan Beymahall, Yeni Metrobüs hattına 200 metremesefade , TEM’e yakın mesafesive  E-5 karayoluna yakınlığı ile , Tüyap fuar alanı , Havalimanı ve pekçok noktaya kolay ulaşabilirlik mesafesinde ye ralmaktadır. Beymahall ayrıca bulunduğu lokasyon gereği yapı marketleri, alışverişmerkezleri, devlethastanesi, okul ve kreş gibi yapılara da yürüme mesafesindedir.


Proje Bilgisi: Beymahall