Beyoğlu Elysium Soul’da 36 ay 0 faiz fırsatı! 523 bin TL’ye!

Eylül 2017 tarihinde teslimleri başlayacak olan Beyoğlu Elysium Soul’un ödeme kampanyasına göre, firma bünyesinde 36 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor

Beyoğlu Elysium Soul’da 36 ay 0 faiz fırsatı! 523 bin TL’ye!

Ofton İnşaat tarafından İstanbul’un kültür, sanat, eğlence ve buluşma merkezi olan Beyoğlu bölgesinde inşa edilen Elysium Soul, eski Bilgi Üniversitesi arazisi üzerinde yükseliyor. Proje, bölgede farklı ve yeni bir yaşam alanı oluşturuyor.

Merkezi konumu ile dikkat çeken Elysium Soul Beyoğlu; Taksim’e 1,5 dakika, Nişantaşı, Şişli, Karaköy ve Beşiktaş’a 5 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 10 dakikada, Atatürk Havalimanı’na ise sadece 20 dakikada uzaklıkta.

Elysium Soul Beyoğlu projesi; Taksim-Kabataş Füniküleri’ne ve Maslak-Taksim metro hattına 2 dakika, Kabataş ve Karaköy iskeleleri ile Avcılar-Söğütlüçeşme metrobüs hattına 5 dakika, Marmaray Hattı’na ise 7 dakikalık mesafede.

“İstanbul’un ruhu”ndan ilham alınarak tasarlanan Beyoğlu Elysium Soul, 221 adet daire ile 4 adet ticari ünite olmak üzere toplam 225 adet bağımsız birimden meydana geliyor. Proje, Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyor.

1+0, 1+1, 2+1 ve çatı dubleksi tipinde daire seçeneklerine yer verilen Ofton Beyoğlu Elysium Soul’da dairelerin büyüklüğü 37 metrekare ila 223 metrekare arasında değişiyor. Projede kullanım kolaylığı ve modüler mimari yapısı ile istenilen metrekarelerde yaşam alanı yaratabilme özelliği bulunuyor.

Beyoğlu Elysium Soul satılık daire fiyatları minimum 523 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Firma bünyesinde yapılan ödeme kampanyasına göre, 36 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Ya da banka kredisi kullanılarak uygun vade oranlarından yararlanılabiliyor.

Ofton İnşaat Beyoğlu projesi Elysium Soul’un ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; Kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kapalı otoparkı bulunuyor. Proje, toplam 6 bin 612 metrekarelik arazi alanı üzerine kuruluyor.

 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Soul Beyoğlu