BeyoğluLook fiyatları 3 bin 500 dolardan başlıyor

BeyoğluLook fiyatları metrekare birim olarak 3 bin 500 dolardan başlıyor. Projenin, Mart 2015’te tamamlanması planlanıyor

emlakwebtv

Nar Yatırım ve As Yapı’nın, hayata geçirdiği BeyoğluLook projesini As Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sert ile konuştuk

Nar Yatırım ve As Yapı işbirliğinde 110 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçen BeyoğluLook, 40 metrekareden 1000 metrekareye kadar alternatifleri bulunan ofis ve studio alanlara sahip. Projenin, Mart 2015’te tamamlanması planlanıyor.  Bu tarih daha da erkene çekilebilir.

Nar Yatırım ve As Yapı’nın, hayata geçirdiği proje, Beyoğlu’nda Piyalepaşa Caddesi’nde yer alıyor. Bölgenin dokusuyla uyumlu mimari tasarım anlayışıyla dikkat çeken BeyoğluLook, şehrin merkezinde yaşamak ve çalışmak isteyenler için tasarlandı.

Toplam inşaat alanı 16 bin 500 metrekare olan proje, 4 kat yer altı, zemin ve 5 kat yer üstü + çatı katından oluşuyor.

55 stüdyo ve 40 tane 1+1 olmak üzere 95 ofis ve 19 mağazadan meydana gelen projede toplam 114 bağımsız bölüm yer alıyor.

Teras ve sosyal alanlara sahip olan BeyoğluLook ayrıca back-office özelliği, resepsiyon ve ofis hizmetleri, vale parking ve depolarla kullanıcılarının her ihtiyacını karşılıyor.

BeyoğluLook fiyatları;

BeyoğluLook metrekare birim fiyatı 3 bin 500- 4 bin 500 dolardan başlıyor. Kira getirisi olarak da metrekaresi en az 25 dolar kira fiyatı olacak. Bunun da daha üzerine çıkması öngörülüyor.

Etap etap satılacak BeyoğluLook projesinde ilk olarak 2. katı satışa çıkacak.

BeyoğluLook ne zaman teslim edilecek?

BeyoğluLook projesinin Mart 2015’te tamamlanması planlanıyor. Bu tarih daha da erkene çekilebilir.

BeyoğluLook nerede?

E5 ve E6 otoyollarına, tünellere, havaalanlarına, İstanbul’un tüm tarihi, türistik mekanları ile iş merkezlerine ulaşım kolaylığı sağlayan Piyalepaşa Bulvarı’nın başında 13 numarada yer alıyor. Çağlayan Adliyesi 7 dakika, Taksim Meydanı 8 dakika mesafede konumlanıyor. Atatürk havaalanı ise sadece 25 dakikalık mesafede.


BeyoğluLook nerede?

BeyoğluLook İletişim, BeyoğluLook ulaşım

Adres: Piyalepaşa Bulvarı no:13 Beyoğlu/İstanbul

Tel: 444 4 314

www.beyoglulook.com