Beysu Konakları Ankara!

MV Holding, Köroğlu İnşaat ve Emir İnşaat imzası ile yükselen Beysu Konakları Ankara teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor

Beysu Konakları Ankara!

MV Holding, Köroğlu İnşaat ve Emir İnşaat imzası ile yükselen Beysu Konakları Ankara teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor. 150 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen proje 359 adet daire ve villadan meydana geliyor. Beysu Konakları satılık daire büyüklükleri 267 metrekareden başlıyor. 

5+1, 6+2 ve 4+2 konut tiplerinden oluşan Beysu Konakları teslim tarihi olarak 2016 yılını veriyor. Beysu Konakları daire fiyatlarının ise 1 milyon 600 bin lira ile 2 milyon 800 bin lira arasında  değişmesi bekleniyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. 

Beysu Konakları Ankara!

Beysu Konakları projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal donatılar ise şöyle; basketbol sahası, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, kuaför, market, sauna, tenis kortu ve kafe. Projenin dairelerinde ise ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma ve rezidans hizmetler bulunuyor. 

Ankara Beysukent'te hayata geçirilen projede çocuk odalarının koridoru ile ebeveyn odalarının koridoru birbirinden bağımsız olacak şekilde tasarlandı. Oturum amaçlı tercih edilen Beysu Konakları'nda 12 bin metrekarelik biyolojik gölet yer alıyor. Projede daire ve villaların yanı sıra çatı dubleksleri de bulunuyor. 

Beysu Konakları iletişim bilgileri
Adres : Mutlukent Mahallesi 1921. Cadde 13071 Ada 9 Parsel Beysukent - Çankaya - Ankara
Telefon : 0312 474 33 33 
Web : www.beysukonaklari.com

Firma Bilgisi: Mv Holding - Köroğlu Inşaat - Emir Inşaat
Proje Bilgisi: Beysu Konakları