Beyttürk İnşaat'a Yalova Fuarı'nda büyük ilgi

14-16 Ağustos tarihleri arasında Yalova'da düzenlenen "Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'ne" katılan Beyttürk İnşaat Körfez yatırımcısından büyük ilgi gördü

Yalova'da düzenlenen "Yalova Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi"ne katılan Beyttürk İnşaat, Körfez yatırımcısından büyük ilgi gördü. 14-16 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen etkinlikle ilgili açıklamalarda bulunan Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, Körfez yatırımcısının kentte hayata geçirilen projeleri yakından izlediğini söyledi.

Körfez yatırımcısının gözü Yalova'da
Arap yatırımcısının Yalova'da konut sahibi olma arzusunun her geçen gün arttığını vurgulayan Barman, Beyttürk projelerinin Körfez yatırımcısından büyük ilgi gördüğünü söyledi. Barman fuarda, satış odaklı çalışmalardan çok tanıtım çalışmalarına önem verdiklerini de belirterek: 

"Burada uluslararası birçok yatırımcı ile bir araya gelme fırsatımız oldu. Yalova ile birlikte dolayısıyla ülkemizin tanıtımını yapmış oluyoruz. Beyttürk olarak Körfez ülkelerinin önde gelen firmalarından çok sayıda ortaklık teklifi aldık. Bu Fuarda satış odaklı çalışmalar değil tanıtım çalışmaları yaptık” ifadelerini kullandı. 

Yalova Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'nde Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan ve beraberindeki heyeti de ağırlayan Beyttürk İnşaat, ziyaretçilere, Beyttürk projeleri hakkında da ayrıntılı bilgi verme şansı buldu. 

Firma Bilgisi: Beyttürk Inşaat