Beyttürk Orman'da Ramazan'a özel yüzde 10 indirim

Beyttürk İnşaat tarafından hayata geçirilen Beyttürk Orman'da Ramazan ayına özel yüzde 10 indirim fırsatı hazırlandı

Beyttürk Orman'da Ramazan'a özel yüzde 10 indirim

Beyttürk İnşaat imzasıyla inşa edilen Beyttürk Orman'da Ramazan ayına özel olarak geliştirilen kampanyanın startı verildi. Kampanya ile birlikte Beyttürk Orman projesinden ev almak isteyen yatırımcıya yüzde 10'luk indirim sunulacak. 

Beyttürk Orman'da Ramazan fırsatı
Yalova ili Çınarcık ilçesinde sahile 50 metrelik mesafede inşa edilen Beyttürk Orman projesinde Ramazan'a özel olarak geliştirilen kampanya ile yatırımcıya yüzde 10'luk indirim imkanı sunulacak. Projeye Körfez ülke vatandaşlarından yoğun talep geldiğini söyleyen Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Dış Ekonomik İlişkiler kurulu (DEİK) Türk-Bahreyn İş Konseyi Başkan'ı Muhammet Uğurcan Barman:

"Ramazan ayında konutlarımızda yüzde 10 indirimli satışımız başladı. Özellikle, Yalova ve Bursa gibi ülkemizin Körfez Köprüsü gibi dev ulaşım projelerine yakınlığı ile gayrimenkullerin hızla değerleneceği bölgelere yatırımcının ilgisi var." ifadelerini kullandı.

Beyttürk Orman'da Ramazan'a özel yüzde 10 indirim

Beyttürk Orman projesi: 46 bin dolardan başlayan fiyatlarla
Aralık 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanan Beyttürk Orman projesi, toplam 5 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor. 1+0'dan 4+1'e kadar farklı tipte daireler içeren Beyttürk Orman'da restaurant ve cafeler, ,fitnes,  yürüyüş parkurları, peyzaj alanları, kapalı otopark gibi sosyal olanaklara da yer veriliyor. 

Projede daire fiyatları 46 bin dolardan başlıyor. 

Firma Bilgisi: Beyttürk Inşaat
Proje Bilgisi: beyttürk orman