Beytürk Orman fiyatları 46 bin dolardan başlıyor

Beytürk İnşaat güvencesi ile Çınarcık'ta yükselen Beytürk Orman fiyatları 46 bin dolardan başlıyor

Beytürk Orman fiyatları 46 bin dolardan başlıyor

Beytürk İnşaat güvencesi ile Çınarcık'ta yükselen Beytürk Orman fiyatları 46 bin dolardan başlıyor. Ramazana özel konutlarda yüzde 10 indirimli satışların başladığı projenin 2017 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor. Sahile 50 metre uzaklıkta yer alan Beytürk Orman projesi 5 bloktan meydana geliyor. Toplam 210 adet dairenin yer aldığı Beytürk Orman projesinde 1+0'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. 

Beytürk Orman fiyatları 46 bin dolardan 

5 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yayılan Beytürk Orman projesinin sosyal imkanları arasında; restaurant ve cafeler, fitness, yürüyüş parkurları, peyzaj alanları ve kapalı otopark yer alıyor. Beytürk Orman fiyatları 46 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Ramazan ayı içerisinde ve Ramazan Bayramı boyunca Beytürk Orman'da daireler yüzde 10 indirimli olarak satılacak. 

Beytürk Orman fiyatları 46 bin dolardan başlıyor

Dev projelerin olduğu bölgelere yatırımcıların ilgisi büyük

Ramazan kampanyası ile ilgili bilgi veren Beytürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Türk - Bahreyn İş Konseyi Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, Ramazan ayında Beytürk Orman projesinde yüzde 10 indirimli satışların başladığı bilgisini vererek, özellikle Yalova ve Bursa gibi ülkenin Körfez Köprüsü gibi dev projelerine yakınlığı ile gayrimenkul projelerin hızla değerleneceği bölgelere yatırımcıların ilgisinin olduğunu söyledi. 

 

Firma Bilgisi: Beytürk Inşaat
Proje Bilgisi: Beytürk Orman