Beytürk Orman'da Ramazan indirimi

İnşaat sektörünün yerli ve yabancıya konut satışında önde gelen şirketlerinden Beytürk İnşaat, Beytürk Orman projesinde Ramazana özel yüzde 10 indirim yaptı

Beytürk Orman'da Ramazan indirimi

İnşaat sektörünün yerli ve yabancıya konut satışında önde gelen şirketlerinden Beytürk İnşaat, Beytürk Orman projesinde Ramazana özel yüzde 10 indirim yaptı. 

Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türk-Bahreyn İş Konseyi Başkan’ı Muhammet Uğurcan Barman, Ramazan ayında konutlarda yüzde 10 indirimli satışların başladığını söyledi. Barman, '' Özellikle, Yalova ve Bursa gibi ülkemizin Körfez Köprüsü gibi dev ulaşım projelerine yakınlığı ile gayrimenkullerin hızla değerleneceği bölgelere yatırımcının ilgisi var. Ayrıca özellikle Körfez ülke vatandaşlarından projelere yoğun talep geliyor” dedi.

Sahile 50 metre uzaklıkta 

Beytürk İnşaat imzası taşıyan Beytürk Orman projesi, sahile 50 metre uzaklıkta, Çınarcık'ta inşa ediliyor. 5 blok halinde yükselen Beytürk Orman projesinde toplam 210 adet daireye yer veriliyor. Beytürk Orman projesinde daire tipleri ise 1+0'dan 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. 

Beytürk Orman'da Ramazan indirimi

Teslimler 2017'de

5 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Beytürk Orman projesinde sosyal etkinlikleri içerisinde restaurant ve cafeler, fitness, yürüyüş parkurları, peyzaj alanları ve kapalı otopark bulunuyor. Beytürk Orman teslimlerinin ise 2017 yılı Aralık ayında gerçekleşmesi öngörülüyor. 

Beytürk Orman'da Ramazan indirimi

Ramazan ayı boyunca yüzde 10 indirim

Beytürk Orman fiyatları 46 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Ramazan ayı içerisinde ve Ramazan Bayramı süresince Beytürk Orman'da daire satışları yüzde 10 indirim ile gerçekleşecek. 

Firma Bilgisi: Beytürk Inşaat
Proje Bilgisi: Beytürk Orman