Beyzade Konağı fiyatları

Beyzade Konağı fiyatları 1 milyon 650 bin TL'den başlıyor

Beyzade Konağı fiyatları

Beyzade Konağı fiyatları 1 milyon 650 bin TL'den başlıyor. Akyapı tarafından hayata geçirilen Beyzade Konağı projesi Başakşehir'de yer alıyor. Proje 29 adet daireden oluşuyor. 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 191 metrekare ile 401 metrekare arasında değişiyor. 

Beyzade Konağı projesi 4 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projenin site özellikleri arasında, açık otopark, çocuk oyun alanları, fin hamamı, fitness merkezi, kamelya, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna ve asansör yer alıyor. Beyzade Konağı teslim tarihi olarak 2015 sonunu veriyor. 

Beyzade Konağı fiyatları
Beyzade Konağı fiyatları şöyle; Beyzade Konağı projesinde fiyatları 1 milyon 650 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişiyor. Projede yüzde 10 peşinat ile banka kredisi kullanılabiliyor. Aynı zamanda firma bünyesinde yüzde 10 ğeşinatla 18 ay vade imkanı sunuluyor.

Beyzade Konağı nerede?
Akyapı tarafından hayata geçirilen Beyzade Konağı Başakşehir'de yer alıyor. Beyzade Konağı projesi Yeşil Vadi Caddesi üzerinde konumlandırılıyor ve 3. Köprü, yeni havalimanı ve Mall Of İstanbul AVM'ye yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Beyzade Konağı projesi iletişim bilgileri
Telefon : 0212 659 99 30
Web : http://basaksehirbeyzadekonagi.com/
E-mail : bilgi@akyapi.com.tr

"Beyzade Konağı fiyatları" Başlıklı Haberin Galerisi

Beyzade Konağı fiyatları

Beyzade Konağı fiyatları

Beyzade Konağı fiyatları

Beyzade Konağı fiyatları

Proje Bilgisi: Beyzade Konağı