Beyzade Konağı teslim tarihi

Beyzade Konağı teslim tarihi olarak 2015 yılı sonu veriliyor

Beyzade Konağı teslim tarihi

Beyzade Konağı teslim tarihi olarak 2015 yılı sonu veriliyor. Akyapı tarafından Başakşehir'de hayata geçirilen Beyzade Konağı 29 adet daireden meydana geliyor. Projede 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede daire büyüklükleri ise 191 metrekare ile 401 metrekare arasında değişiyor. Beyzade Konağı 15 katlı tek blok şeklinde tasarlanıyor. 

4 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Beyzade Konağı projesinde 4+1 daireler 263 metrekare, 5+1 daireler ise 300 metrekare olarak belirlendi. Beyzade Konağı özellikleri arasında, açık otopark, çocuk oyun alanları, fin hamamı, fitness merkezi, kamelya, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna ve asansör yer alıyor. 

Fiyatların 1 milyon 650 bin TL ile 2 milyon TL arasında değiştiği Beyzade Konağı projesinde ödeme planı kapsamında yüzde 10 peşinatla banka kredisi kullanılabiliyor. Firma bünyesinde yüzde 10 peşinatla 18 ay vade imkanı sunuluyor. 

Beyzade Konağı teslim tarihi
Beyzade Konağı teslim tarihi olarak 2015 yılının Aralık ayı veriliyor.

Beyzade Konağı nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Beyzade Konağı projesi Başakşehir'de Akyapı tarafından hayata geçiriliyor. Beyzade Konağı projesi Yeşil Vadi Caddesi üzerinde konumlandırılıyor ve 3. Köprü, yeni havalimanı ve Mall Of İstanbul AVM'ye yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Beyzade Konağı projesi iletişim bilgileri
Telefon : 0212 659 99 30
Web : http://basaksehirbeyzadekonagi.com/
E-mail : bilgi@akyapi.com.tr

"Beyzade Konağı teslim tarihi" Başlıklı Haberin Galerisi

Beyzade Konağı teslim tarihi

Beyzade Konağı teslim tarihi

Beyzade Konağı teslim tarihi

Beyzade Konağı teslim tarihi

Proje Bilgisi: Beyzade Konağı