Beyzade Konutları Projesi!

Aksa İnşaat güvencesi ile yükselen Beyzade Konutları projesi fiyatları 305 bin liradan başlıyor

Beyzade Konutları Projesi!

Aksa İnşaat güvencesi ile yükselen Beyzade Konutları projesi fiyatları 305 bin liradan başlıyor. 3+1 dairelerden meydana gelen Beyzade Konutları'nda 94 adet daire bulunuyor. 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlanan Beyzade Konutları satılık büyüklükleri 138 metrekare olarak veriliyor. 

Ankara Keçiören'de yükselen Beyzade Konutları Ankara mimarisi ve lokasyonu ile dikkat çekiyor. Ankara manzarasına hakim olan Beyzade Konutları projesinin içerisinde bir adet alışveriş merkezi de yapılıyor. Sosyal donatıları ile oldukça zengin olan proje site sakinlerinin hayatını kolaylaştıracak. 

Beyzade Konutları fiyatlarının 305 bin lira ile 340 bin lira arasında değişmesi  bekleniyor. Projede daire sahibi olmak isteyenler için banka kredisi uygun durumda. Beyzade Konutları projesi ile ilgili detayları satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz. 

2 blokta 94 dairenin yer aldığı Beyzade Konutları'nda aynı zamanda 5 ticari ünite bulunuyor. Ankara Keçiören'de yer alan Beyzade Konutları Antteras AVM'ye 2, Kızılay'a 12, Ulus'a ise 8 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Projenin sosyal donatıları içerisinde açık ve kapalı otopark, oyun alanları, fitness merkezi, market ve güvenlik yer alıyor. 

Beyzade Konutları adres bilgisi : Ayvalı Mahallesi 142. Cadde Pamuklar TOKİ Blokları karşısı Keçiören - Ankara

Beyzade Konutları iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0312 331 25 72
Web adresi : www.beyzadekonutlari.com
E-posta adresi : bilgi@beyzadekonutlari.com

"Beyzade Konutları Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Beyzade Konutları Projesi!

Beyzade Konutları Projesi!

Beyzade Konutları Projesi!

Beyzade Konutları Projesi!

Firma Bilgisi: Aksa Inşaat
Proje Bilgisi: Beyzade Konutları