BfB Blocks for Business fiyatları açıklandı!

BfB Blocks for Business Üsküdar'da Cema İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Fiyatları ise 4 bin dolardan başlıyor

BfB Blocks for Business fiyatları açıklandı!

26 Şubat 2014 / Emlakwebtv
BfB Blocks for Business Cema İnşaat projesi olup, Üsküdar’da hayata geçiriliyor. 10 bin 600 metrekare alan üzerinde 2 blok şeklinde hayata geçirilen BfB Blocks for Business projesi, 13 katlı bir şekilde tasarlanıyor.

280 metrekare kat alanına sahip olan BfB Blocks for Business projesinde yer alan bir diğer bloktaki ofis büyüklükleri de 405 metrekare olarak yapılıyor. A sınıfı bir proje olan BfB Blocks for Business projesi fiyatları da metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre BfB Blocks for Business fiyat bilgisi 4 bin dolar olarak belirtiliyor. BfB Blocks for Business ödeme planı kapsamında ise banka kredisi imkanı sağlanıyor. BfB Blocks for Business teslim tarihi de bu yıl içinde Eylül ayında yapılması planlanıyor.

BfB Blocks for Business nerede?
BfB Blocks for Business, İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar ilçesinde konumlandırılıyor. Ünalan Mahallesi’nde hayata geçirilen BfB Blocks for Business projesi; Altunizade'ye 4 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 17 dakika, Ataşehir Finans Merkezi'ne 4 dakika, Kadıköy ve Bostancı'ya 7 dakika, Levent'e 19 dakika mesafede bulunuyor.

BfB Blocks for Business iletişim bilgileri
Tel: 0216 688 2020
Web: www.cemainsaat.com.tr

Proje Bilgisi: Business