Biaport Bursa!

Biaport Bursa projesi 6 bin metrekare alan üzerinde Özçeliksan imzası ile hayata geçiriliyor

Biaport Bursa!

Biaport Bursa projesi 6 bin metrekare alan üzerinde Özçeliksan imzası ile hayata geçiriliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı Biaport Bursa 180 adet daireden meydana geliyor. Biaport Bursa satılık daire büyüklükleri ise 90 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor. 

Biaport Bursa!

Biaport Bursa ayrıcalıkları
- Açık otopark
- Çocuk oyun alanları
- Kapalı otopark
- Açık yüzme havuzu
- Güvenlik
- Fitness merkezi
- Merkezi uydu sistemi
- Kameralı güvenlik
- Sauna 

Biaport Bursa fiyatlarının 300 bin lira ile 950 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede kiraların ise 1.500 liradan başlaması bekleniyor. Projede daireler banka kredisi için uygun. Biaport Bursa projesinde detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. Biaport Bursa teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 

Biaport Bursa!

Biaport Bursa daire özellikleri içerisinde akıllı ev sistemleri, ısı pay ölçer, ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu, teras, merkezi ısıtma ve balkon yer alıyor. Bursa Osmangazi Zafer Mahallesi'nde hayata geçirilen Biaport Zafer Bursa kentsel dönüşüm projesi olarak inşa ediliyor. Proje yeni belediye binasının hemen yanında yükseliyor. Kolay ulaşım sağlanabilen bir bölgede yer alan projede 15 katlı 2 blok bulunuyor. 

Biaport Bursa adres bilgisi : Zafer Mahallesi Namık Kemal Caddesi (Yeni Belediye Sarayı Yanı) Osmangazi - Bursa

Biaport Bursa iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 6 242 
Web adresi : biaport.com
E - posta adresi : info@ozceliksan.com.tr

Firma Bilgisi: Özçeliksan
Proje Bilgisi: Biaport Zafer