Bien'den Bengal kaplanlı reklam filmi

Ürünlerini doğadan ilham alarak tasarlayan Bien yeni reklam filminde de vahşi doğanın güzelliklerine yer veriyor

Bien'den Bengal kaplanlı reklam filmi

Seramik sektöründe faaliyet gösteren Bien yeni reklam filmiyle de adından söz ettiriyor. Çünkü ‘Benim Bien’im’ kampanyası için hazırlanan televizyon spotunun yıldızı bir Bengal kaplanı!

Candice Boucher oynadı
Güney Afrikalı model ve oyuncu Candice Boucher’ın da rol aldığı tanıtım filmi, markanın koleksiyonlarını doğadan esinlenerek tasarladığı ve herkesin kendi zevkini yansıtan bir Bien ürününe mutlaka rastlayacağı fikrinden yola çıkıyor.

Bien reklam filmi Bengal Kaplanı

Çekimleri bir ay sürdü
Yaklaşık bir ay süren ön hazırlık sürecinin ardından, çekim ekibi kaplanın bulunduğu ülkeye, Güney Afrika’ya gitti. Terbiyecisinin eşlik ettiği kaplanın doğal ortamındaymışçasına rahat etmesi için sette her türlü önlem alındı. Bir kafesin içinden çekim yapan ekip, yırtıcının dikkatini dağıtmamak için hiç ses çıkarmadan çalıştı.

Vak’a reklam ajansının imzasını taşıyan spotun şarkısını Aylin Aslım seslendirdi. Ekim ayı itibarıyla televizyon kanalları ve sosyal medyada yayınlanmaya başlayan reklamın radyo versiyonu da hazırlandı.

Bien Hakkında
Bien, beş kıtada, İngiltere, Almanya, İsrail ve ABD başta olmak üzere 55 ülkeye ihracat gerçekleştirerek dünya seramik pazarında öne çıkan kurumlar arasına girdi. Tüm üretimini TS EN 14411 standardına uygun olarak sürdüren, standardın vermiş olduğu toleransları müşteri lehine daraltarak kullanan Bien, kalite yönetim sistemi ISO 9001:2008, çevre yönetimi 14001, iş güvenliği yönetim sistemi 18001 belgeleriyle üçlü yönetim sistemi rehberliğinde entegre sistemler ile yönetimini gerçekleştirdi.

Firma Bilgisi: Bien