Bien'den kadınlara özel tasarımlar

Bien Seramik ürünleri mutfaklarda, banyolarda ve yaşam alanlarında basit temizlenebilme ve kolay kir tutmama özelliğine sahip olduğu için kadınlara konforu sağlıyor

Bien'den kadınlara özel tasarımlar

Bien Seramik ürünleri mutfaklarda, banyolarda ve yaşam alanlarında basit temizlenebilme ve kolay kir tutmama özelliğine sahip olduğu için kadınlara konforu sağlıyor. Yaşam alanlarında fark yaratmak isteyenlere BİEN Seramik 800 adedi aşkın ürün alternatifi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ve kullanıldığı her ortamda mekanlara estetik görünümler kazandırıyor.

BİEN Kanal Geliştirme Müdürü Ebru Şener: "Yaşam alanlarını güzelleştirme tutkusuyla, modern renkleri ve doğadan esinlenerek tasarladığımız ürünleri bir araya getiriyoruz. Her ürünü ilham verici bir hikayeye sahip olan markamızla, kadınlarımızın farklı ihtiyaçlarını ve beklentilerini kalite ile ortak bir paydada buluşturuyoruz. Size özel mekanlara güzellik katmak isterseniz, seçtiğiniz ürünlerimiz, doğanın pozitif enerjisini evlerinize taşıyacaktır" yorumunda bulundu.

Her zevke ve mekana hitap eden renk, desen ve ebat yelpazesi olan BİEN'le, kendinize has tarzlar yaratabilmek de mümkün. Klasik, modern, retro serilerinin yanı sıra doğadan ve doğal taşlardan ilham alınarak üretilen ürün yelpazesine sahip Bien, kadınlarımıza kendi tarzlarını oluşturma imkanı sunuyor.

 

 

Firma Bilgisi: Bien