Bien’in Lotus serisi ödüle doymuyor

Kıskandıran sadeliğiyle ilhamını Lotus çiçeğinden alan ve tasarımlarıyla göz dolduran Lotus Serisi ödüllere doymuyor

Bien’in Lotus serisi ödüle doymuyor

09 Ekim 2013 / emlakwebtv
Kıskandıran sadeliğiyle ilhamını Lotus çiçeğinden alan ve tasarımlarıyla göz dolduran Lotus Serisi, dünyanın prestijli kurumlarından Como Kültür Departmanı’nın düzenlediği A’Design Awards’da Platin ve Elle Decor Uluslararası Tasarım Ödülleri Yarışması’nda En İyi Tasarım ödüllerinin ardından, bu sene de ARKIMEET Ödülleri’nde, 'Kullanıcı Konforunu Sağlamaya ve Gereksinimlerini Karşılamaya Yönelik Sistemler' Kategorisi’nde, RAF Yapı Malzemesi Ödülü’ne layık görüldü.

Berkay: “Tasarım ekibiyle birlikte çok daha iyi işlere imza atarak, bu alandaki iddiamızı sürdürmeye devam edeceğiz”
Bien SSG Tasarım Müdürü Tolga Berkay, “Yağmur ormanlarının büyüleyici iklimini banyolara taşıyarak Lotus’un doğasına da gönderme yaptık. Tasarım için çok emek verdiğimiz bu serinin üçüncü ödülünü almasından dolayı büyük gurur ve mutluluk yaşıyoruz. Bir prestijli ödüle daha layık görülmemiz, hem yaptığımıza işe verdiğimiz değerin anlaşıldığını hem de tasarım alanında farklılığımızı ortaya koyduğumuzu gösteriyor. Tasarım ekibiyle birlikte çok daha iyi işlere imza atarak, bu alandaki iddiamızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

3 farklı formda lavabo, farklı şekillerde tasarlanan 2 klozet, küvet ve estetik tavan armatürüyle Lotus Serisi, tam 7 parçadan oluşuyor.

Firma Bilgisi: Bien