Bien seramikleri Bologna'da boy gösterecek

Dünyanın en önemli seramik fuarlarından Cersaie'ye katılan Bien, son teknoloji üretilmiş en yeni ürünlerini tanıtacak.

Bien seramikleri Bologna'da boy gösterecek

Yapı sektörünün en kapsamlı fuarı olan Cersaie Fuarı 26 - 30 Eylül tarihleri arasında İtalya'nın Bologna kentinde düzenleniyor. Türkiye'de dijital teknolojiyle duvar karoları üreten ilk firma olan Bien yeni ürünleriyle Cersaie Fuarı'ında yerini alacak. Sektör profesyonlleriyle yeni tasarımlarını buluşturacak olan Bien, 100'ün üzerinde ürün çeşidi sergiliyecek. Bien Seramik'in fuarda öne çıkaracağı ürünlerin başında ise uluslararası ödüllere sahip olan Organic Vitrifiye Serisi, bu yıl tasarlanan Mineral Vitrifiye Serisi ve bu serinin yeni üretilmeye başlanan renkli lavaboları geliyor. Bunun yanı sıra ise Türkiye'de ilk Bien teknolojisi ile üretilen 20 milimetre kalınlığındaki teknik porselen karolar, ahşap görünümlü ürünler, mat ve parlak yüzeyler olacak. İtalya seramik fuarı Cersaie'da 4 canlı mekan hazırlayacak olan marka, bu mekanlarda Dune, Antique Wood, Safari ve Amethyst ürünlerini kullanacak. 

Organic ve Mineral
Yeni nesil organik iç hazne tasarımı, No-Rim (kanalsız) teknolojisini kullanan Organic ve Mineral farklı ve modern bir formlara sahip. Yavaş kapanan ince kapakları ve gizli montaj özellikleri sahip bu tasarımlar Çok daha az kirleniyor ve kolay temizleniyor. Minimum 2,5 litre maksimum 4 litre su ile temizleme sağlayan bu ürün hijyen standartlarını da yükseltiyor.

20 mm’lik karolar
20 mm kalınlığındaki full body teknik porselen karolar çatlamaya ve kırılmaya karşı dayanıklı. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen bu karoların son derece dayanıklı olmasının yanı sıra en önemli özelliklerinden biri zahmetsizce döşenebilmesi. Yalnız yere bırakılarak, yapıştırıcı, sıva, derz ve işçilik gerektirmeyen bu karolar kullanım açısından da pratik.

Antiqe Wood
Antique wood serisi ile yaşam alanlarına ahşap görünümü vaad eden Bien Seramik, aynı zamanda seramiğin kullanım avantajlarını da beraberinde sunuyor. Uzun süre dayanıklılığa sahip olan serinin farklı ebatları da mevcut. Bej ve beyaz renklerden oluşan seri evlerde, banyolarda, bahçelerde ve sosyal alanların tümünde ahşabın doğal görünümünü yansıtıyor.

Firma Bilgisi: Bien Seramik