Bien serileri ile sanat eseri tadında mekânlar

Bien, yepyeni ve çok özel ürün serileriyle duvardan duvara farklı mekânlar yaratmanın peşine düşüyor

Bien serileri ile sanat eseri tadında mekânlar

11 Ekim 2013 / emlakwebtv
Yatak odasından salona, çocuk odalarından bahçelere kadar pek çok mekânda kullanılabilecek tarzda seramik ürünler geliştiren Bien, bu kez de kilim yerine tercih edilebilecek ‘Carpet Serisi’ni meraklılarının beğenisine sunuyor.

Isıtmalı evler için ideal olan: Carpet Serisi
Özellikle sıcak bölgeler ve yerden ısıtmalı evler için ideal olan Carpet Serisi, halı tozlarına alerjisi olup ev dekorasyonunda halı şıklığından vazgeçemeyenler için yepyeni bir seçenek.

Carpet Serisi, birçok farklı desende döşenebilecek şekilde ayrıca mavi ve kahverengi renk seçenekleriyle sunuluyor. İç ve dış alanlarda da kullanım imkânı sunan seri, 50x50 cm ebatlarında, dijital ve mat olarak üretiliyor.

Bien’den dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz bir ürün: Picasso Serisi
İç ya da dış mekân gözetmeksizin, ister banyo, ister mutfak, ister ofis, isterseniz de sosyal alanlarda kullanılabilen Picasso Serisi, bulunduğunuz ortama bambaşka ve benzersiz bir hava katıyor.

Ahşap havası veren görünümüyle çok daha kullanışlı olan Picasso, temizlenmesi kolay özelliğiyle de hem duvarda hem de yerde kullanılabiliyor.

14,5x60 cm ebatlarında mavi ve vizon renklerinde üretilen Picasso serisi, Carpet serisi ile kombine edildiğinde adeta sanat eseri görünümünde mekanlar ortaya çıkıyor.

Firma Bilgisi: Bien