Bien, “Usta Seminerleri”devam ediyor

Bien’in gelenekselleşen “Usta Seminerleri”nin bu yılki 12’nci toplantısı, sektör ustalarının katılımıyla İzmir’de gerçekleştirildi

Bien, “Usta Seminerleri”devam ediyor

21 Ekim 2013 / emlakwebtv
Seramik sektörünün öncü firmalarından Bien, 2009 yılından bu yana Türkiye’nin pek çok şehrinde düzenlediği usta seminerleri ile hem ustalara eğitim veriyor, hem de onlarla fikir alışverişinde bulunarak iş kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor.

Senotay: “Ustalar seramik seçmeye çalışan müşterileri yönlendirmede çok etkililer”
Toplamda 150 kişinin katılım gösterdiği seminerde Bien Teknik Hizmetler Uzmanı Cenk Senotay; fabrikalar, üretim ve ürünler hakkında genel bilgiler verdi. Senotay, “Ustalar seramik seçmeye çalışan müşterileri yönlendirmede çok etkililer. Yaşamış oldukları tecrübeler doğrultusunda insanları uyarabiliyorlar. Ustalara ürünlerimizi ne kadar iyi anlatıp onlara ürünleri döşerken hangi konulara dikkat etmeleri gerektiğini belirttiğimizde, işçilik kaliteleri de yükseliyor. Mekânlar daha şık oluyor ve müşteri memnuniyeti de doğru oranda artıyor. Bu seminerler sayesinde müşteri şikâyetlerinde ciddi oradan azalma oldu” dedi.

Seminer süresince seramiğin yapısal özellikleri, kullanılacağı mekânlar ve uygulama teknikleri hakkında bilgiler paylaştı.

Firma Bilgisi: Bien