Bien, yeni ürünleriyle Rus pazarında

Bien, 16-19 Nisan 2011 tarihleri arasında Moskova’da düzenlenecek MosBuild’de yeni ürünlerini de tüm dünyaya sergileyecek

Bien, yeni ürünleriyle Rus pazarında

13 Nisan 2013 / emlakwebtv
Türkiye seramik sektöründe dijital teknolojinin öncülerinden Bien, yeni ürünlerini Rusya’nın başkenti Moskova’da tanıtıyor. 16-19 Nisan 2013 tarihleri arasında Moskova ’da düzenlenen Rusya’nın en büyük yapı malzemeleri ve endüstrisi fuarı MosBuild’de yerini alacak olan Bien, yeni teknoloji ürünü koleksiyonlarından örnekler sergileyecek.

Her tasarımına kendi imzasını atan, her yeni koleksiyonuyla kendi çizgisini oluşturan Bien, fuarda zengin ürün portföyünden serileriyle beraber, yeni teknolojilerle ürettiği seramik yer, duvar karo ve seramik sağlık gereçleri ürünleriyle de ziyaretçilerle buluşacak.

Bien Satış Grup Başkanı Metin Savcı, “Moskova’daki fuar bizim için önemli. MosBuild Fuarı, BDT Ülkelerine açılmak için önemli bir kapı niteliği taşımaktadır. Fuarda yer alan en büyük firmalardan biriyiz. Yıllık 150milyon m2’ye yakın malzemenin tüketildiği bu pazardan pay almaya çalışıyoruz. Bu nedenle MosBuild Fuarı, Rusya’nın yanı sıra bu coğrafyadaki ülkelere ulaşmak için de büyük basamak teşkil ediyor” dedi. Savcı, “Bien Seramik olarak trendleri takip ediyoruz. Tüketici ve profesyonellere en iyi şekilde ürün sunabilmek için hem teknolojik hem de bu teknolojiyi tamamlayıcı yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Dünya trendleriyle Türkiye pazarının trendlerini harmanlayarak yeni ürünler geliştirdik. Fuarda da bunları en iyi şekilde sunmaya özen göstereceğiz” şeklinde konuştu.

80 m2’lik bir alana kurulacak Bien, fuarda yer alacak standında yaklaşık 1.500 kişiyi ağırlamayı hedefliyor.

İlk olarak 1995 yılında 20 ülkeden 200 firmanın katılımıyla Batimat MosBuild adıyla organize edilen MosBuild fuarı mütevazı bir başlangıcın ardından hızla büyüdü ve yapı pazarının geleceğini şekillendiren bir ticaret faaliyeti haline geldi. İnşaat malzemeleri, sağlık gereçleri ve banyo ekipmanları, seramik kaplama malzemeleri, doğal taş ve mermer, seramik endüstrisi ve teknolojileri, ısıtma, soğutma ve havalandırma ekipmanları, dekorasyon, yer kaplamaları, dekoratif ev tekstili ve duvar kaplamaları, cam ve dış cephe sistemlerinin sergilendiği fuar yılda bir kez düzenleniyor.   

 Firma Bilgisi: Bien