Bien yenilikçi ürünleriyle UNICERA’da

Bien, bu yıl 26. kez düzenlenen UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda yenilikçi ürünlerini sergileyecek

Bien yenilikçi ürünleriyle UNICERA’da

27 şubat 2014 / emlakwebtv
Bien, UNICERA Fuarı’nda birbirinden farklı ve yenilikçi ürünleriyle adından söz ettiriyor. 26 Şubat – 2 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda ürünleri ile göz dolduran Bien, hem tasarım hem de yenilikçi yönünü fuar süresince ziyaretçilerle buluşturacak.

Uzluer: “UNICERA Fuarı’nda farklılık yaratacağımıza inanıyoruz”
Bu yıl 26’ncısı düzenlenen fuarda Bien, sadece Türkiye’de değil dünya çapında da öncü bir üretici firma olarak hem seramik hem de vitrifiyede farklılığını ortaya koyuyor. UNICERA Fuarı’nın Bien için çok önemli olduğunun altını çizen Bien Pazarlama Müdürü Ebru Uzluer, “Her yıl olduğu gibi, bu yıl da UNICERA Fuarı’nda farklılık yaratacağımıza inanıyoruz. Bien olarak, Bozüyük’e bu sene yaptığımız yatırımla yeni ve çok farklı ebatlar üretmeye, bu gruplarda fazlaca desen çeşitliliği sergileyeceğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca bu sene, 2 cm kalınlığındaki özel bir ürün grubu Türkiye’de ilk defa Bien tarafından üretilecek. Özetle, bu sene ürün gamımızda 50’den fazla ürün yer alacak. Her bir ürün üzerinde gerçek anlamda emek sarf edildi. Bu sebeple, hem tasarım hem de üretim ekibimizin uzun süredir yaptığı çalışmaların karşılığını 2014 yılında da alacağımızı düşünüyoruz” dedi. Ürün ve koleksiyonlarına her yıl yepyeni ürünler eklediklerini vurgulayan Uzluer, “2013 yılında duvar ve yer karolarının yanı sıra yeni vitrifiye tasarımlarımızı tüketicilerimizle buluşturduk ve dekorasyonda modanın belirleyicisi olduk. Bu yıl da üstlenmiş olduğumuz bu misyonu devam ettirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Bien’de Albatros’ a ödül
Bien, 140 ülkeden 3 bini aşkın tasarımcının katıldığı Design Award 2014’te, Albatros Aile Lavabosu ile Banyo Mobilyaları ve Vitrifiye Kategorisi’nde gümüş ödüle layık görülerek, vitrifiye alanında Türkiye’den ödül alabilen tek katılımcı oldu. Serinin ortaya çıkış hikâyesine ilişkin bilgiler aktaran Bien Vitrifiye Tasarım Müdürü Tolga Berkay, “Bu tasarıma, Albatros kuşunun kanatlarından esinlenerek hayat verdik. Albatros, özgürlüğü ve sevecenliği temsil eder. Bu tasarımın ergonomisi, engelli, yaşlı ve çocuklar için rahat kullanım sağlayabilmek için oluşturuldu. Bu ürün ayrıca geniş bir alt hazne ile çocuklarımızın, yaşlı ve engelli aile bireylerimizin daha rahat kullanmasını ve temizlik ihtiyacını daha pratik bir şekilde karşılayabilmelerini hedefliyor” dedi.

Firma Bilgisi: Bien