Bilecik Bozüyük Toki Evleri kura çekilişi 15 Nisan'da!

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamındaki Bilecik Bozüyük Toki Evleri kura çekilişi 15 Nisan'da gerçekleşecek

Bilecik Bozüyük Toki Evleri kura çekilişi 15 Nisan'da!

Emekli Grubu Konut Projesi kapsamındaki Bilecik Bozüyük Toki Evleri kura çekilişi 15 Nisan'da gerçekleşecek. 2+1 tipinde 197 adet konutun yer aldığı Toki Bilecik Bozüyük Emekli Evleri başvuruları 14 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında Halk Bankası Bilecik ilinde bulunan yetkili şubelere yapılacak. 

15 Nisan'da çekilecek olan Bilecik Bozüyük Toki Evleri kura çekilişi sonrasında hak sahibi olamayan emekliler başvuru bedellerini 18 Nisan 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecekler. Hak sahibi olanları ise idarenin belirleyeceği tarihlerde Halk Bankası Bozüyük Şubesi'nde sözleşme imzalayacaklar. 

Toki Bilecik Bozüyük Emekli Konutları hak sahiplerine, yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için ise 240 ay vade ile taksitlendirilecek ve peşinatlar sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecektir. Projeye başvuru yapacak olan emeklilerden nüfus cüzdanı fotokopisi ve emekli kimlik kartı istenecektir. Kimlik tespiti için ise nüfus cüzdanı ibraz etmek gerekecektir. Başvurular sırasında 500 TL başvuru bedeli alınacaktır. 

31 Mart 2016 tarihinde sonra erecek olan Bilecik Bozüyük Toki Emekli Evleri başvuru işlemleri Türkiye Halk Bankası'nın Bilecik İlinde bulunan yetkili şubeleri aracılığı ile kabul edilecek. Proje kapsamındaki konutların kurası ile 15 Nisan 2016 tarihinde çekilecek. Emekli grubu projelerinde hak sahibi olup sözleşme imzalayan emekli vatandaşlar boçları bitene kadar konutlarını devredemeyeceklerdir. Ayrıca konutlar için ikamet şartı aranacak ve ikamet edilmediği tespit edilirse sözleşmeleri feshedilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki