Bilmer İnşaat Tensar ile anlaştı

Bilmer İnşaat, zemin stabilizasyonu ve toprak güçlendirmesi konusunda dünyanın en önemli markalarından biri olan Tensar ile anlaştı

Bilmer İnşaat Tensar ile anlaştı

İnşaat sektörün 20 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren Bilmer İnşaat, asfalt yolların, demir yollarının ve kaplanmış alanların elverişsiz toprak koşulları alanında çalışmalar sürdüren Tensar International Limited ile işbirliği imzaladı  Tensar International'in İngiltere'deki Genel Merkezi'nde imzalanan anlaşma ile birlikte Bilmer, Tensar'ın Türkiye'deki tek yetkili ismi oldu. 

Bilmer, uluslararası dev Tensar ile anlaştı
Tensar'ın 30 yıldan fazla süren tecrübesiyle zayıfı zeminlerin stabilizasyonunda önemli bir isim olduğunu vurgulayan Bilmer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Cenk Balçık: ". Biz de Bilmer İnşaat olarak çeşitli alanlarda verdiğimiz hizmetlerle her geçen gün çıtamızı yükseltiyoruz. Böyle güçlü ve deneyimli bir partnerle ortaklık yapacağımız için mutluyuz. Uzun yıllar birlikte çalışıp, güzel işlere imza atmak hedefindeyiz.”  dedi.

Anlaşmayı değerlendiren Tensar Internatioğnal Limited Başkan Yardımcısı Stephan Ever de, Türkiye'nin inşaat atılım ve hamlelerini uzun süredir takip etmekte olduklarını vurguladı. Ever:

"Tensar olarak Türkiye’de yer almak için gerçek anlamda uzmanlığı gelişmiş bir firma arayışımız sonunda Bilmer İnşaat’la buluştuk. Birlikte çok güzel projelere imza atacağımıza olan inancımızla bu işbirliğine başladık" ifadelerini kullandı.