Bingöl İnönü Mahallesi Toki fiyatları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca yaptırılacak olan Bingöl İnönü Mahallesi Toki fiyatları 227 bin 859 TL'den başlıyor

Bingöl İnönü Mahallesi Toki fiyatları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca yaptırılacak olan Bingöl İnönü Mahallesi Toki fiyatları 227 bin 859 TL'den başlıyor. Proje kapsamındaki 11 adet konutun ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma imkanı ile açık satışa sunulacağı Toki Bingöl İnönü Mahallesi konutları için başvurular 31 Mart 2016 tarihinde sonra erecek. 

Projedeki konutlar için başvurular Ziraat Bankası'nın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. Satış işlemleri ise Ziraat Bankası aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Bingöl Kültür Caddesi Şubesi olacaktır. Bingöl İnönü Mahallesi Toki fiyatları 227 bin 859 TL ile 255 bin 184 TL arasında değişiyor. Konut seçimi yapan alıcılar yüzde 10 peşinat 108 ay vade, yüzde 15 peşinat 120 ay vade, yüzde 25 peşinat 144 ay vade alternatifleri ile peşinatlarını banka şubelerine yatırarak sözleşme imzalayacaklar. 

Bingöl İnönü Mahallesi Toki Konutları fiyat ve ödeme bilgileri

Bingöl İnönü Mahallesi Toki fiyatları

Bingöl İnönü Mahallesi Toki fiyatları

İlk taksit ödemesi ise sözleşme imzalama tarihini takip eden bir sonraki ay olacaktır. Konut alan vatandaşlar, sözleşme kurulduğu tarihten itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeden ve ceza ödemeden sözleşmeden cayma hakkına ve gayrimenkulün fiili tesliminden önce teslim süresi içinde gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. Toki Bingöl İnönü Mahallesi  konutlarında satış işlemleri Ziraat Bankası aracılığı ile yapılacaktır. Konutların teslim süresi ise hemen teslimlidir. 

 

Firma Bilgisi: Toki