BİR KONUT DESTEĞİ DE SUR YAPI’DAN

Geçtiğimiz günlerde Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanan ev alacaklara konut desteği uygulaması büyük yankı uyandırdı. Sur Yapı’da ev sahibi olmak isteyenlere konut desteği vereceğini açıkladı. Buna göre müşterilerin, İdilia ve Vitrin projelerinde ödediği peşinat tutarına Sur Yapı’dan yüzde 15 indirim desteği gelecek

BİR KONUT DESTEĞİ DE SUR YAPI’DAN

Sur Yapı, beklemeden ev sahibi olmak isteyenlere konut desteğinde bulunuyor. Müşteriler, İdilia ve Vitrin projelerinde ödediği peşinat tutarına Sur Yapı'dan yüzde 15 indirim desteği alıyor. Kampanya Şubat 2015 boyunca geçerli olacak.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, kampanyayla ilgili açıklamada bulundu. "Kendi evinin sahibi olmak isteyenlere Sur Yapı olarak birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyoruz" diyen Altan Elmas, "Kampanyalarımızı tüketicilerimizin beklemeden, bir an önce ev sahibi olabilecekleri şekilde tasarlıyoruz. Kira ödemek yerine, kendi evinin taksitlerini ödeyerek, bütçeye uygun ara ödeme seçenekleri ile ev sahibi olma hayallerinin kapılarını aralıyoruz. Ev sahibi olmak isteyen herkese, düşük peşinatlarla ve kolay ödeme planlarıyla destek oluyoruz. Bu kampanyamız da tüketicilerimize, beklemeye gerek duymadan ev sahibi olma fırsatı sunan cazip seçeneklerden biri... Üstelik bu kampanyada müşteri ödediği peşinatı kendi belirleyecek. Ayrıca sunduğumuz konut desteği indirimi ile peşinat tutarını artırarak indirim tutarını da artırmış oluyor" dedi.

Kampanyada neler var?
Kampanya kapsamında örneğin; İdilia projesinden 3+1 560 Bin TL'lik bir ev için toplam satış bedelinin yüzde 40'ı olan 224 Bin TL peşinat ödeyen tüketici ödediği peşinat üzerinden yüzde 15 indirim kapsamında 33 Bin 600 TL Sur Yapı ev desteği almış oluyor. Müşteriler ödediği peşinatı artırdıkça indirim tutarını da artıyor. Vitrin projesinde ise 3+1 693 Bin TL'lik bir ev için toplam satış bedelinin yüzde 50'si olan 346 Bin 500 TL peşinat ödeyen tüketici ödediği peşinat üzerinden yüzde 15 indirim kapsamında 51 Bin 975 TL Sur Yapı konut desteği almış oluyor.

Firma Bilgisi: Sur Yapı