“Bir Şehir, Bir Proje, Bir Büyük Fırsat”

EgeYapı’nın İstanbul Bağcılar’daki projesi Batışehir’de yüzde 1 KDV avantajı ve yüzde 0,49’luk faiz oranıyla devam ediyor

“Bir Şehir, Bir Proje, Bir Büyük Fırsat”

4 Mart 2013 / emlakwebtv
EgeYapı Group’un İstanbul Bağcılar’da inşa ettiği Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi ödüllü Batışehir Projesi, konumu, yatay mimari yapısı, sosyal olanaklarının yanı sıra yüzde 1 KDV avantajı ve yüzde 0,49’dan başlayan faiz oranları içeren “Bir Şehir, Bir Proje, Bir Büyük Fırsat” kampanyasıyla, yatırımcılar tarafından ilgi görüyor.

Batışehir’in sunduğu avantajlar
Batışehir Projesi, “Bir Şehir, Bir Proje, Bir Büyük Fırsat” kampanyası kapsamında mevduatın artık yatırım aracı olmaktan çıktığı ve konut faiz oranlarının en düşük olduğu bir dönemde yatırımcılara yüzde 1 peşinat, yüzde 0,49 banka faizi ve yüzde 1 KDV avantajı ile Batışehir’li olma şansı tanıyor. İlk etap teslimlerinin bu yıl içinde yapılacak olması Batışehir’i hem yatırım hem de yaşamak için konut alacak olanlar için daha da cazip hale getiriyor.

15 bin kişiden biri olabilirsiniz
Yatay mimari konseptte inşa edilen Batışehir Projesi’nde 14 farklı tipte toplam 3 bin 250 adet konutun yanı sıra otel – rezidans ve ofislerin yer alacağı Batışehir Premium, Doğa Koleji’nin yer alacağı bir eğitim kompleksi ve çok sayıda önemli markanın da bulunacağı bir açık hava çarşısı bulunacak. Batışehir tamamlandığında 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak.

Ege Yapı Group hakkında ayrıntılı bilgi için www.egeyapigroup.com.

Batışehir Projesi hakkında ayrıntılı bilgi için www.batisehir.com