Birlik Life Bayrampaşa fiyatları açıklandı!

Bayrampaşa Birlik Life Evleri bu yılın sonunda teslim edilmesi planlanıyor

Birlik Life Bayrampaşa fiyatları açıklandı!

7 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Birlik İnşaat ve Ersin Kardeşler İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa ilçesinde inşa edilen Birlik Life, Mısırlı Çorap Fabrikası arazisi üzerinde hayata geçiriliyor. 1+1’den 4+1’e kadar konut tiplerinin bulunduğu Birlik Life daire büyüklükleri ise 125 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiyor.

18 bin 200 metrekare inşaat alanına sahip olan Birlik Life projesinde toplam 60 adet daireye yer veriliyor. Birlik Life Bayrampaşa ödeme koşulları kapsamında banka kredisi kullanılıyor. Birlik Life fiyatları ise 2+1 dairelerde 445 bin TL’den başlıyor.

Bayrampaşa Life teslim tarihi 2014 yılsonu olarak belirlenirken, Fin hamamı, sauna, kapalı havuz, kapalı otopark, basketbol sahası, spor salonu gibi sosyal olanaklar yer alıyor.

Birlik Life nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa ilçesinde yer alan Birlik Life, İstanbul Forum AVM, IKEA, Bauhaus, eğitim kurumları ve sağlık kurumlarına 5 dakika mesafede konumlandırılıyor. Birlik Life ulaşım ise tramvay, metro, metrobüs gibi toplu taşımalarla oldukça kolay bir şekilde sağlanıyor.

Birlik Life Bayrampaşa iletişim bilgileri
Tel: 0212 493 05 05
Web: www.birlikgrupinsaat.com

Proje Bilgisi: Birlik Life