Birlik Life Bayrampaşa nerede?

İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa ilçesinde yer alan Birlik Life, İstanbul Forum AVM, IKEA, Bauhaus, eğitim kurumları ve sağlık kurumlarına 5 dakika mesafede konumlandırılıyor

Birlik Life Bayrampaşa nerede?

21 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Birlik Life, Birlik İnşaat ve Ersin Kardeşler İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa ilçesinde inşa ediliyor. Birlik Life projesi kapsamında 1+1’den 4+1’e kadar konut tipleri yer alıyor. Proje kapsamında yer alan daire büyüklükleri de 125 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiyor.

Birlik Life projesi 18 bin 200 metrekare inşaat alanı üzerinde yükseliyor. Birlik Life Bayrampaşa projesinde toplam 60 adet daire bulunuyor. Birlik Life Bayrampaşa fiyatları da 2014 güncellemelerine göre 445 bin TL’den başlıyor. Birlik Life Bayrampaşa ödeme planı kapsamında banka kredisi imkanı sunuluyor.

Birlik Life Bayrampaşa özellikleri
Fin hamamı ve sauna,
Kapalı havuz,
Kapalı otopark,
Basketbol sahası,
Spor salonu.

Birlik Life nerede?
İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa ilçesinde yer alan Birlik Life, İstanbul Forum AVM, IKEA, Bauhaus, eğitim kurumları ve sağlık kurumlarına 5 dakika mesafede konumlandırılıyor. Birlik Life ulaşım ise tramvay, metro, metrobüs gibi toplu taşımalarla oldukça kolay bir şekilde sağlanıyor.

Birlik Life Bayrampaşa iletişim bilgileri
Tel: 0212 493 05 05
Web: www.birlikgrupinsaat.com

Proje Bilgisi: Birlik Life