Bizim Evler 6 teslimleri başladı

İhlas Yapı tarafından Ispartakule'de inşa edilen Bizim Evler 6 projesinin Gökkuşağı etabında teslimler başladı

Bizim Evler 6 teslimleri başladı

İhlas Yapı tarafından Ispartakule'de inşa edilen Bizim Evler 6 projesinin Gökkuşağı etabında teslimler başladı. Hayata geçirdiği konutları erken teslim etmesi ile bilinen İhlas Yapı, Bizim Evleri markasıyla toplam 5 bin 500 adet konut üretti. 

Bahçeşehir'de göl ve deniz manzarasına hakim bir konumda yer alan Bizim Evler 6 projesi, ünlü markaların yer alacağı cadde mağazaları ile biliniyor. Dış cephesi gökkuşağı renklerinde boyanan Bizim Evler 6'da, her yaşam ve zevke uygun 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerine yer veriliyor. 

Bizim Evler 6 projesinin Gökkuşağı etabında 1.207, Metro etabında ise 454 adet daire bulunuyor. Dairelerin yanı sıra 160 adet cadde mağazası olan Bizim Evler 6 projesinde daire büyüklükleri 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Bizim Evler 6 teslimleri başladı

Bizim Evler 6 nerede? 

Ispartakule Metro durağının yanında inşa edilen Ispartakule Bizim Evler 6 projesi, şehir içi ulaşım kolaylığı sayesinde avantajlı bir lokasyonda yer alıyor. Kabataş, Mecidiyeköy, Mahmutbey-Halkalı hattına kolay ulaşım sağlanabilen proje, mega projelere de komşu konumda yer alıyor. 

Bizim Evler 6, 3. Köprü, Kuzey Marmara Otoyolu, Marmaray ve 3. Havalimanı projelerine entegre edilecek olan ulaşım imkanlarının yanı başında yükseliyor. 

Projenin sakinlerine sunduğu imkanlar içerisinde; üç adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna, Türk hamamı, buhar odaları, koşu ve bisiklet parkurları, açık hava sineması, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, göletler, şelaleler, seyir terası, ilkokul ve mescit bulunuyor. 

"Bizim Evler 6 teslimleri başladı" Başlıklı Haberin Galerisi

Bizim Evler 6 teslimleri başladı

Bizim Evler 6 teslimleri başladı

Bizim Evler 6 teslimleri başladı

Bizim Evler 6 teslimleri başladı

Firma Bilgisi: Ihlas Yapı
Proje Bilgisi: Bizim Evler 6